اخبار
«علی ابراهیم شاد» جانباز نخاعی استان فارس به شهادت رسید
«علی ابراهیم شاد» جانباز نخاعی استان فارس پس از تحمل ۳۸ سال رنج ناشی از جانبازی دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.
واکسیناسیون آنفولانزای جانبازان نخاعی انجام می‌شود
واکسیناسیون سنواتی آنفولانزا برای جانبازان نخاعی از اول مهر ماه انجام خواهد شد...
دیدار مدیرکل بنیاد تهران با جمعی از ورزشکاران جانباز
تعدادی از جانبازان به نمایندگی از جانبازان ورزشکار تهران به بیان مسائل و مشکلات ورزشی پرداختند و در مورد عدم حمایت بنیاد تهران از ورزش جانبازان و همینطور کم توجهی مدیران و مسئولین موسسه ایثار به امر ورزش جانبازان بشدت گلایه کردند.
جانباز نخاعی یزدی «علی‌اکبر عربی قریه» به شهادت رسید
مراسم وداع با این شهید بزرگوار از ساعت ۱۸:۳۰ امروز چهارشنبه چهارم تیرماه از محل مسجد روضه محمدیه به سمت میدان امیرچخماق انجام خواهد شد و پیکر مطهر وی نیز صبح روز پنجشنبه در امامزاده عبدالله بافق به خاک سپرده خواهد شد.
"زنگ ورزش آنلاین"، حاضر!
از نکات قابل توجه در این برنامه، حضور تعدادی از بانوان جانباز و جانبازان نخاعی گردنی می باشد که انرژی مضاعفی را بر فضای زنگ ورزش، نرمش و نشاط ایجاد کرده است.
پارکینگ برای خودرو جانبازان شرکت کننده در راهپیمایی مهیا شد
با هماهنگی های انجام شده با مسئولین سازمان حج و زیارت، پارکینک سازمان حج و زیارت واقع در خیابان آزادی به منظور پارک خودرو شخصی جانبازان در نظر گرفته شده است.
تجدید بیعت جانبازان با آرمان های امام خمینی(ره)
عموم جانبازان نخاعی، ویلچری، قطع عضو، بصیر و ... به منظور ثبت نام، هماهنگی ورود و برنامه ریزی مشخصات خود را به شماره 09361395573 (جانباز گل محمدی) پیامک نمایند.
تفاهم نامه استفاده جانبازان نخاعی از مراکز فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار
بنیاد شهید و امور ایثارگران، انجمن جانبازان نخاعی و موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار به منظور ارتقاء سطح سلامت و توانمندی جانبازان نخاعی و افزایش توانایی های فردی آنان برای دستیابی به استقلال فردی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند...
رییس بنیاد در بستر بیماری، معاونان بنیاد در خواب!
رییس بنیاد در بستر بیماری، معاونان بنیاد در خواب!
این خلاء را چه کسی پر می‌کند؟
قرار بود از اول بهمن ماه با صدور کارت های ویژه برای جانبازان و معلولانی که خودرو آنان پلاک ویژه دارد، سهمیه اختصاص یافته به کارت سوخت آنان واریز گردد اما طبق آخرین اطلاعات...
پیکر جانباز شهید «براتعلی» در قطعه شهدا به خاک سپرده شد +تصاویر
پیکر جانباز شهید «حسین براتعلی» صبح امروز یکشنبه(۱۴ دی) از آسایشگاه امام خمینی(ره) تشییع و در قطعه شهدای بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳