اخبار
قطعنامه اولین اجتماع ایثارگران در تاریخ 14 اسفند 95
مِّنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ ۖ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا از ميان مؤمنان مردانى هستند كه به آنچه با خدا پیمان بستند صادقانه وفا كردند. برخى از آنان به شهادت رسيدند و برخى دیگر در همين‌انتظارند و هرگز عقيده خود را دگرگون نمی‌كنند. "سوره مبارکه احزاب، آیه ۲۳"
اسرافیلی: تجمع اعتراضی جانبازان به سوء مدیریت بنیادشهید، شنبه هفته آینده در ساختمان مرکزی بنیاد ( خیابان طالقانی) برگزارمیشود
تجمع بزرگ مسالمت آمیز جانبازان در اعتراض به سوء مدیریت های بنیاد شهید و امور ایثارگران شنبه هفته آینده در تهران برگزار می شود
جانبازان نخاعی میهمانان ویژه آستان قدس رضوی
با هماهنگی انجمن جانبازان نخاعی استان خراسان رضوی، جانبازان نخاعی از این پس می توانند همراه با خانواده از مهمانسرای حضرت امام رضا (ع) استفاده کنند.
جناب مدیرعامل منطقه آزاد کیش، جانبازان شهروند درجه چندم هستند؟!
رئیس شورای عالی انجمن‌های جانبازان می‌گوید: آقای مونسان بگوید که در منطقه آزاد کیش، جانبازان دفاع مقدس شهروند درجه چند محسوب می‌شوند که او چنین برخوردی با جانبازان داشته و حاضر به ملاقات با آنان نشده است؟
حضورحماسی جانبازان نخاعی در راهپیمایی 22 بهمن
حضوز پر شور و حماسی جانبازان و ایثارگران، به ویژه جانبازان نخاعی در راهپیمایی 22 بهمن، دیدنی بود. گزارش روابط عمومی انجمن جانبازان نخاعی حاکیست، از ساعات اولیه صبح جانبازان با حضور در محل استقرار( جانبازان ) شور و حال وصف نشدنی را به فضای اطراف و راهپیمانان خداجو بخشیده بودند. گزارش تصویری ذیل، گوشه ای این این حماسه شورانگیز را به نمایش می گذارد:
با صدور بیانیه ای:
با صدور بیانیه ای:
دعوت انجمن از جانبازان برای حضور پرشور درراهپیمایی22 بهمن
انجمن جانبازان نخاعی با صدور بیانیه ای از عموم ملت غیور و همیشه درصحنه، به ویژه ایثارگران و جانبازان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد.
بیانیه تسلیت انجمن جانبازان در باره جانبازِ نخاعی "شهیدحسین اصغلانی"
در پی شهادت یکی از جانبازان قطع نخاع، انجمن جانبازان نخاعی با انتشار پیامی شهادت این اسوه نستوه را به ایثارگران و خانواده تسلیت گفت
جشنواره فرهنگی و ورزشی جانبازان ویلچری 70درصد تهران
جشنواره فرهنگی و ورزشی جانبازان 70درصد ویلچری، گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز پنجشنبه در تهران برگزار می شود.
پرداخت هزینه‌های‌ درمانی و بستری جانبازان نخاعی
پرداخت مطالبات مربوط به هزینه های درمانی، بستری و دارویی جانبازان نخاعی آغاز گردیده و جانبازان می توانند با مراجعه به بنیادشهید منطقه خود، اسناد و فاکتور هزینه های خود را جهت پرداخت آن تحویل نمایند.
توسط انجمن جانبازان نخاعی برگزار می شود:
توسط انجمن جانبازان نخاعی برگزار می شود:
مراسم تجدید میثاق جانبازان نخاعی با امام راحل و تقدیراز آتش نشانان شهید
همزمان با دهه مبارک فجر، جمعی از جانبازان نخاعی روز سه شنبه با حضور در مرقد مطهربنیانگذار جمهوری اسلامی با آرمان های والای امام راحل تجدید میثاق می کنند.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳