اخبار
جانباز نخاعی 70% عبدالرضا خوانساری به یاران شهیدش پیوست
عبدالرضا خوانساری جانباز 70 درصد که در عملیات آزادسازی خرمشهر در سال۶۱ از ناحیه نخاع مجروح شده بود پس از سالها رنج و ایثار ساعاتی قبل به فیض شهادت نائل آمد.
دل نوشته های مردم در 40 سالگی انقلاب
دل نوشته های مردم در راهپیمائی و جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی
جمعی از مردم حماسه ساز و وفادار به انقلاب اسلامی در آئین جشن 40 سالگی انقلاب و راهپیمائی 22 بهمن با حضور در محل استقرار جانبازان نخاعی و 70 درصد، احساسات خود را در قالب کلمات و عبارات به رشته تحریر درآوردند.
فراخوان ایثارگران برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن
تشکل ها و گروه های مختلف ایثارگران همه آحاد مردم صبور و انقلابی کشورمان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دعوت کردند.
اولین روز از جشنواره فرهنگی‌-ورزشی جانبازان نخاعی در رامسر
در پایان اولین روز از برگزاری دومین جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازان نخاعی، اعصاب و روان و شیمیایی که در هتل کوثر رامسر در جریان است، نتایج و حواشی قابل توجهی رقم خورد.
جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازان در رامسر آغاز شد
از صبح امروز، مسابقات ورزشی جانبازان نخاعی، شیمیایی و اعصاب و روان در رشته های تنیس روی میز، دارت، فوتبال روی میز و دارت آغاز شد.
ورود تیم های شرکت کننده در جشنواره ورزشی جانبازان نخاعی کشور به رامسر
در چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب، تیم های ورزشی شرکت کننده در جشنواره ورزشی جانبازان نخاعی وارد هتل کوثر رامسر شدند.
مسابقه کتابخوانی
برگزاری مسابقه کتابخوانی در دهه فجر
اطلاعیه شماره یک مسابقه کتابخوانی دهه فجر سال جاری ویژه جانبازان نخاعی و خانواده ایشان با عنوان مسابقه "انقلاب پایدار" صادر شد.
دومین همایش ملی توسعه فناوری صندلی چرخدار برگزار می شود
علاقمندان جهت حضور در این همایش می بایستی با دبیرخانه این همایش تماس برقرار نموده تا اقدام لازم جهت حضور و ثبت نام انجام پذیرد
گروه پیگیری جانبازان نخاعی خوزستان با نماینده ولی فقیه این استان دیدار کرد
گروه پیگیری جانبازان نخاعی خوزستان که متولی و برگزارکننده کنگره جانبازان شهید نخاعی خوزستان هستند، با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و با ایشان به تبادل نظر کردند.
در پی اعتراضات حانبازان، دکتر عباسپور اعلام کرد:
در پی اعتراضات حانبازان، دکتر عباسپور اعلام کرد:
اقلام مصرفی بهداشتی جانبازان تهیه شده و در حال توزیع می باشد
خدمات پرستاری مورد نیاز جانبازان اگر توسط شرکتی انجام نشود، جانبازان با هماهنگی بنیاد استان یا منطقه خود همان خدمات را توسط شرکت دیگری در اسرع وقت دریافت کنند و در صورت نیاز با بنیاد محل پرونده تماس حاصل نمایند.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳