اخبار
دفتر گروه پیگیری انجمن جانبازان نخاعی استان سمنان افتتاح شد
همچنین طبق برنامه ریزی انجام شده مقرر گردیده، ازمسئولان استانی از جمله نماینده مجلس، مشاورایثارگران استانداری، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، شهرداری، بنیاد شهید و امور ایثارگران و دیگر دستگاههای ذیربط بصورت مرتب دعوت بعمل آید تا ضمن بررسی مسائل و مشکلات جانبازان، حمایت های آنان را جهت رفع مشکلات جلب نمایند.
با همکاری انجمن جانبازان نخاعی و باشگاه ایثار:
با همکاری انجمن جانبازان نخاعی و باشگاه ایثار:
مسابقات بسکتبال با ویلچر جانبازان نخاعی برگزار می شود
این دوره از مسابقات یک روزه که بر اساس برنامه ریزی انجام شده روز دوشنبه ششم اسفند ماه در سالن ورزشی باشگاه ایثار شهرک شاهد تهرانپارس برگزار خواهد شد، چهارتیم با حضور ۲۸ نفر از جانبازان نخاعی با یک دیگر به رقابت خواهند پرداخت.
اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی (انقلاب پایدار) جانبازان نخاعی و خانواده
شایان ذکر است، کمیته فرهنگی انجمن جانبازان نخاعی به مدیریت "دکتر محبی" در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی مسابقات گوناگونی بین جانبازان نخاعی و خانواده ایشان برگزار می کند، که مسابقه کتابخوانی "انقلاب پایدار" چندمین مسابقه ای است که انجام شد و مورد اقبال خانواده جانبازان نخاعی قرار گرفته است.
جانبازان نخاعی استان کردستان تجلیل شدند
همزمان با ایام الله دهه فجر، اعضای گروه پیگیری جانبازان نخاعی استان با سفر به نقاط نختلف کردستان از جانبازان نخاعی در سطح استان دیدار و تجلیل کردند.
جانباز نخاعی 70% عبدالرضا خوانساری به یاران شهیدش پیوست
عبدالرضا خوانساری جانباز 70 درصد که در عملیات آزادسازی خرمشهر در سال۶۱ از ناحیه نخاع مجروح شده بود پس از سالها رنج و ایثار ساعاتی قبل به فیض شهادت نائل آمد.
دل نوشته های مردم در 40 سالگی انقلاب
دل نوشته های مردم در راهپیمائی و جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی
جمعی از مردم حماسه ساز و وفادار به انقلاب اسلامی در آئین جشن 40 سالگی انقلاب و راهپیمائی 22 بهمن با حضور در محل استقرار جانبازان نخاعی و 70 درصد، احساسات خود را در قالب کلمات و عبارات به رشته تحریر درآوردند.
فراخوان ایثارگران برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن
تشکل ها و گروه های مختلف ایثارگران همه آحاد مردم صبور و انقلابی کشورمان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دعوت کردند.
اولین روز از جشنواره فرهنگی‌-ورزشی جانبازان نخاعی در رامسر
در پایان اولین روز از برگزاری دومین جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازان نخاعی، اعصاب و روان و شیمیایی که در هتل کوثر رامسر در جریان است، نتایج و حواشی قابل توجهی رقم خورد.
جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازان در رامسر آغاز شد
از صبح امروز، مسابقات ورزشی جانبازان نخاعی، شیمیایی و اعصاب و روان در رشته های تنیس روی میز، دارت، فوتبال روی میز و دارت آغاز شد.
ورود تیم های شرکت کننده در جشنواره ورزشی جانبازان نخاعی کشور به رامسر
در چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب، تیم های ورزشی شرکت کننده در جشنواره ورزشی جانبازان نخاعی وارد هتل کوثر رامسر شدند.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳