اخبار
گروه پیگیری جانبازان نخاعی خوزستان با نماینده ولی فقیه این استان دیدار کرد
گروه پیگیری جانبازان نخاعی خوزستان که متولی و برگزارکننده کنگره جانبازان شهید نخاعی خوزستان هستند، با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و با ایشان به تبادل نظر کردند.
در پی اعتراضات حانبازان، دکتر عباسپور اعلام کرد:
در پی اعتراضات حانبازان، دکتر عباسپور اعلام کرد:
اقلام مصرفی بهداشتی جانبازان تهیه شده و در حال توزیع می باشد
خدمات پرستاری مورد نیاز جانبازان اگر توسط شرکتی انجام نشود، جانبازان با هماهنگی بنیاد استان یا منطقه خود همان خدمات را توسط شرکت دیگری در اسرع وقت دریافت کنند و در صورت نیاز با بنیاد محل پرونده تماس حاصل نمایند.
طی مراسمی، دفتر گروه پیگیری جانبازان نخاعی آذربایجان غربی افتتاح شد
امیدواریم با شروع فعالیت این دفتر و حمایت و کمک سایر دوستان گروه پیگیری، بتوانیم مشکلات درمانی، معیشتی و فرهنگی جانبازان نخاعی این استان را پیگیری و به نحو احسن مرتفع نماییم.
مادر جانباز نخاعی بانو" نسیم چنگایی" به ملکوت اعلی پیوست
این بانو و مادر گرانقدر پس از بمباران و شهید و مجروح شدن اعضای خانواده اش، مسئولیت تیمارداری و رسیدگی به وضعیت خاص دخترش را بر عهده گرفت؛ تا آنجا که "نسیم" با طی مسیر دشوار درس خواندن، وارد دانشگاه شد و تا مدارج بالای علمی در رشته کشاورزی پیش رفت و موفق به کسب دانشنامه دکترا گردی
ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در انجمن جانبازان نخاعی تشکیل شد
این ستاد به منظور تدوین و برنامه ریزی فعالیت انجمن برای حضور چشمگیر جانبازان معزز قطع نخاع سراسر کشور در ویژه برنامه های ایام مبارک دهه فجر، بر اساس مصوبه هیئت مدیره انجمن در مورخ ۹۷/۸/۲۲ تشکیل گردیده
آسیب نخاعی مشارکت کنندگان گروه پیشگیری و ارتقاء سلامت پژوهشکده برگزار می کند
آسیب نخاعی مشارکت کنندگان گروه پیشگیری و ارتقاء سلامت پژوهشکده علوم اعصاب (بازتوانی عصبی) با مشارکت مرکز تحقیقات ضایعات مغزی و نخاعی دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز ضایعات نخاعی بنیاد شهید و امور ایثارگران , کنفرانس پیشگیری و کنترل درد در افراد ضایعه نخاعی را در تاریخ 21 آبان ماه 97 در ساختمان ریحانه از ساعت 8 تا 13 در بیمارستان امام خمینی برگزار می کند.
جانباز قطع نخاع گردنی ایلام «غلامرضا غیاثی» آسمانی شد
«غلامرضا غیاثی» جانباز ۷۰ درصد و قطع نخاع گردنی ایلامی صبح امروز پس از سالها مجاهدت و صبوری، به درجه رفیع شهادت نائل شد.
مسئول کمیته بانوان انجمن جانبازان نخاعی مشخص شد
نماینده بانوان جانباز نخاعی و مسئول کمیته بانوان جانباز در انجمن جانبازان نخاعی انتخاب گردید.
سلسه آموزش های ویژه آسیب دیدگان نخاعی/ کیسه و چسب استومی
تقدیر انجمن ازحضور و مشارکت دبیران انجمن استانها در برگزاری نهمین مجمع عمومی
در این جلسه همچنین ازخدمات و زحمات سال گذشته هیئت مدیره و مدیران کمیته های مختلف انجمن و نیز فعالیت خوب و موثر دبیران استانها تقدیر شد
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳