اخبار
جزئیات اعزام کاروان ویژه جانبازان به حج تمتع
مدیر کل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: 40 جانباز در قالب کاروان ویژه جانبازان به حج تمتع امسال اعزام خواهند شد.
انتصاب جانباز نخاعی به سمت مشاور امور ایثارگران سازمان ورزش
بنا بر اطلاع این سازمان، سازمان ورزش شهرداری تهران تابستان امسال ویژه برنامه هایی را برای خانواده معزز شهدا و جانبازان پیش بینی کرده است.
همایش پیشگیری از زخم بستر در افراد نخاعی در قزوین
در استان قزوین ۱۴ جانبازان نخاعی ساکن هستند که از این تعداد متاسفانه ۸ نفر دچار زخم بستر هستند که ان شاالله با بهره گیری از آموزش و اطلاعات این همایش و نحوه برخورد با زخم و چگونگی پیشگیری از آن شاهد رفع این مشکل در بین جانبازان و معلولین باشیم،
انتخابات گروه پیگیری جانبازان نخاعی تهران برگزار شد
با اعلام کاندیداتوری 12 نفر از جانبازان، رای گیری بصورت ورقه انجام شد که جانبازان ذیل، به ترتیب حائز آرای ماخوزه گردیدند. ۱- حسن ابو طالبی با ۸۶ رای ۲- حسین مهرآیین با ۸۵ رای ۳- مصطفی نظری با ۸۲ رای ۴- موسی گل محمدی با ۸۲ رای ۵- سیدمصطفی حدادی زحمتکش با ۷۸ رای ۶- داوود حیدری با ۷۵ رای ۷- کاظم مقدس با ۷۴ رای
مسابقه پیامکی رمضان
مسابقه پیامکی رمضان
نتایج قرعه کشی مسابقه پیامکی رمضان
قرعه کشی مسابقه پیامکی رمضان برگزار و 10 برنده این مسابقه مشخص شدند.
تنوع شرکت کنندگان در مسابقه پیامکی رمضان
گزارش اجمالی مسابقه پیامکی ویژه جانبازان نخاعی و خانواده ایشان در ماه مبارک رمضان
تعداد 180 نفر از جانبازان نخاعی و خانواده های ایشان در مسابقه پیامکی رمضان شرکت نمودند.
تصویر شهید" ابراهیم همت" در ورزشگاه سن پترزبورگ روسیه
از طرفداران پرو پاقرص تیم ملی جمهوری اسلامی ایران است با وضعیت خاص جسمانی که دارد و با توجه به شرایط دشوار در چنین سفرهایی، با اراده ای ستودنی در ورزشگاه سن پترزبورگ حضور یافت و در کنار دیگر هم وطنان، به تشویق تیم کشورش پرداخت.
بیانیه انجمن جانبازان نخاعی در مورد روز جهانی قدس
سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ ‏ (اسرا، آیه 1) فلسطین به عنوان پاره تن جهان اسلام از ابتدای تشکیل دولت جعلی صهیونیستی، هرگز روی آرامش و صلح را به خود ندیده است
محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و آمریکا توسط انجمن جانبازان
تلاش اخیر رئیس جمهور آمریکا در جهت تثبیت رژیم جعلی صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی فلسطین، بدون توجه به پیامد‌های خونین و جنایت آمیز آن،اقدامی احمقانه است؛ حال آنکه این سرخوشی و نابخردی طرف آمریکایی فروپاشی و اضمحلال رژیم صهیونیستی را تسریع خواهد نمود.
مسابقه پیامکی رمضان
مسابقه پیامکی ویژه جانبازان نخاعی و خانواده ایشان در ماه مبارک رمضان
کمیته فرهنگی انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان بر اساس مصوبه هیات مدیره انجمن در ماه مبارک رمضان سال جاری، مسابقه پیامکی ویژه جانبازان نخاعی و خانواده های آنها را با موضوعات احکام و مسائل شرعی برگزار خواهد نمود.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳