اخبار
همسران جانبازان، پرستارانی که خود به مقام جانبازی رسیده اند
امسال حماسه روز پرستار علاوه بر رنگ مذهبی صبغه ملی نیزبه خود گرفته است. در شرایط همه گیری کرونا در کشورعزیزمان ایران، کادر درمان، اعم از پزشکان و پرستاران با تاسی به پرستار کربلا حماسه ای بیاد ماندنی بر جای گذاشتند.
جانباز نخاعی"ملاحسینی" عضو گروه پیگیری انجمن جانبازان نخاعی به شهدا پیوست
جانباز شهید حمیدرضا ملاحسینی، در سن 22 سالگی در 13 اردیبهشت سال 1365 در عملیات «سیدالشهدا ادرکنی» در منطقه فکه در گردان زهیر، قطع نخاعی شده و امروز با عوارض شدید کرونا پس از تحمل 34 سال عوارض مجروحیت به شهادت رسید.
«محمدعلی مرادبخش شیل‌سر» جانباز نخاعی تنکابنی به شهادت رسید
«محمدعلی مرادبخش شیل‌سر» جانبازنخاعی تنکابنی روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.
جانباز نخاعی کرمان"منصور بابایی" به کاروان شهدا پیوست
این جانباز والامقام چهارم فروردین سال ۱۳۴۲ در شهرستان بافت استان کرمان و محله منجنیق به دنیا آمد و در سال ۱۳۶۴ بر اثر اصابت ترکش خمپاره به مهره‌های کمر مدال پر افتخار جانبازی را به سینه آویخت.
جانباز نخاعی گردنی «علی اکبر خزایی» به کاروان شهدا ملحق شد+ تسلیت انجمن
پیکر مطهر این جانباز شهید ساعت 11/30 صبح روز پنج شنبه 24 مهرماه تشییع و در جوار همرزمانش در قطعه 28 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران آرام گرفت.
اعلام اسامی برندگان مسابقه پیامکی هفته دفاع مقدس
اعلام اسامی برندگان مسابقه پیامکی هفته دفاع مقدس
برندگان مسابقه پیامکی هفته دفاع مقدس مشخص شدند
مراسم قرعه کشی مسابقه کتابخوانی و پیامکی هفته دفاع مقدس از بین 124 نفر از کسانی که با پاسخ صحیح سوالات به مرحله قرعه کشی راه یافته بودند و با توجه به شرایط کرونایی جامعه به صورت آنلاین در فضای مجازی و در روز جمعه مورخ 1399/07/18 برگزار و اسامی 24 نفر به عنوان برنده مسابقه اعلام شد.
جانباز نخاعی لنگرود به کاروان شهدا ملحق شد/ پیام تسلیت انجمن
"محمدجواد عشوری" جانباز ۷۰ درصد شهرستان لنگرود استان گیلان پس از تحمل سال‌ها رنج ناشی از جانبازی روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به کاروان شهدا ملحق شد.
واکسیناسیون آنفولانزای جانبازان نخاعی آغاز شد
طبق هماهنگی به عمل آمده با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت‌های بهداشت و درمان بنیاد استان‌های سراسر کشور؛ واکسن آنفولانزای این دو گروه از ایثارگران تأمین شده و براساس برنامه‌ریزی‌ در هر استان، واکسیناسیون انجام می‌شود.
برگزاری جلسه مشترک انجمن با سازمان نظام مهندسی در زمینه مناسب سازی فضای شهری
در این جلسه، از سوی کمیته مناسب سازی انجمن دو موضوع مشخص مطرح گردید: ۱_ طرح تحقیقات صفر صفر کردن بر و کف ساختمان ها در ساخت و سازهای آینده. ۲- آموزش دوره ای مهندسین سازمان نظام مهندسی.
برگزاری خاطره گویی و مسابقه عکس جانبازان نخاعی به مناسبت هفته دفاع مقدس
در این برنامه ها جانبازان با ارسال فایل صوتی، خاطرات و خطراتی که در دوران دفاع مقدس داشته اند را برای استماع دیگران در (گروه دعوت) بارگذاری می کنند.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳