اخبار
بیانیه انجمن جانبازان نخاعی به مناسبت روز فدس:
بیانیه انجمن جانبازان نخاعی به مناسبت روز فدس:
طرح تبلیغاتی معامله قرن؛ راه به جایی نخواهد برد
آمریکا باید بداند که طرح تبلیغاتی و سیاسی معامله قرن، انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، به رسمیت شناختن جولان، تروریستی اعلام نمودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ترور ناجوانمردانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی که خواب از چشمان صهیونیست ها و همراهانش ربوده بود، تلاش های مذبوحانه ای است که راه به جایی نخواهد برد.
جانبازنخاعی"کاظمی ازغدی"از خراسان رضوی، به کاروان شهدا پیوست/پیام تسلیت انجمن
مراسم تشییع و تدفین این شهید گرانقدر هم اکنون در مشهد مقدس در حال برگزاری است و متعاقبا گزارش تکمیلی در باره زندگی، نحوه مجروحیت، علت شهادت و مراسم تشییع شهید کاظمی ازغدی اطلاع رسانی خواهد شد.
مسابقه پیامکی رمضان
مسابقه پیامکی رمضان
برگزاری مسابقه پیامکی قرآنی در ماه مبارک رمضان
کمیته فرهنگی انجمن جانبازان نخاعی از ابتدای ماه رمضان سال جاری در حال برگزاری مسابقه پیامکی در موضوعات قرآنی است.
"زنگ ورزش آنلاین"، حاضر!
از نکات قابل توجه در این برنامه، حضور تعدادی از بانوان جانباز و جانبازان نخاعی گردنی می باشد که انرژی مضاعفی را بر فضای زنگ ورزش، نرمش و نشاط ایجاد کرده است.
جانباز نخاعی عبدالرضا شفیعی آسمانی شد / پیام تسلیت انجمن جانبازان نخاعی
شهید عبدالرضا شفیعی حدود شش روز پیش به علت تشدید بیماری ریوی به بیمارستان اعزام گردید و لحظاتی پیش در ICU بیمارستان ساسان شهد شیرین شهادت را نوشید و به کاروان شهیدان ملحق شد.
تقدیم هزاران شهید و جانباز، ار ارزش های ارتش است
درود خدا بر شما ارتشیان غیور و خانواده صبور و مقاومتان، مردان خدایی که میراث دار خون شهیدانید و استواری گام های پر صلابتتان را در صیانت از هستی وطن، انقلاب و آرمان های بلند رهبری معظم باید که ارج نهاد.
جانباز قطع نخاع استان قزوین به شهادت رسید
شهید سرافراز علی اکبر کبیری مصداق رزمنده بسیجی و مؤمنی بود که بر عهد خود وفادار ماند و سال‌ها با مجاهدت در راه ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و جانبازی و در انتظار شهادت ماندن، عاقبت به آرزوی دیرینه اش رسید و به کاروان شهیدان ملحق شد.
میزان تخصیصی سهمیه سوخت جانبازان نخاعی، مورد تایید انجمن جانبازان نیست
در جلسات برگزار شده و پیگیری های که انجام شد پیشنهاد و اصرار انجمن جانبازان نخاعی اختصاص روزانه ده لیتر بنزین به هر یک از جانبازان نخاعی و جانبازان 70% حرکتی بود که در دست بررسی از سوی کارشناسان مربوط در دولت بود
شهادت جانباز نخاعی ناصر یزدانی نیاکی/ پیام تسلیت انجمن
انجمن جانبازان نخاعی از این که چنین سرمایه هایی در جبهه مقاومت و ایثار یک به یک ،مظلومانه جمع یاران و دوستان همرزم زمینی شان را ترک می کنند ابراز تاسف می کند ...
پیام تبریک انجمن جانبازان نخاعی به مناسبت روز پاسدار و جانباز
جانبازان از جان گذشته ایران به تاسی از مولای خود حضرت عباس علیه السلام نیز با بصیرتی مثال زدنی و با شناخت بالایی که از وضعیت کشور داشتند با ایثار و از خود گذشتگی با تقدیم هرآنچه که داشتند، دین و مملکت و انقلابشان را بیمه کردند.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳