اخبار
مطالب کاربردی در باره ویروس کرونا، برای جانبازان نخاعی
علاقمندان با نصب اپلیکیشن بهزی بتوانند به صورت رایگان از خدمات مشاوره ای در خصوص بیماری کرونا و مواد ضدعفونی کننده بهره مند شوند در این رابطه لازم است به نکات زیر توجه شود.
بیمه دی زیر ذره بین شبکه ملی ایثارگران
براین اساس اعضای هیات مدیره شبکه ملی ایثارگران طی جلسه مشترکی با مدیرعامل بیمه دی خواستار برطرف شدن کلیه مشکلات درمانی و بیمه ای ایثارگران شدند.
جانباز نخاعی سیدحسن موسوی به شهادت رسید
او که خود طلبه و روحانی زاده بود، سال 1363 در عملیات بدر به مقام جانبازی نایل شد و پس از مجروحیت مدتی در آسایشگاه جانبازان امام خمینی تهران بستری بود.
درگذشت پدر جانباز نخاعی و دبیر گروه جانبازان نخاعی مازندران
مرحوم حاج ولی الله آقایی که از متدینین و از خادمین اهل بیت علیهم السلام بود، به علت کهولت سن و بیماری درگذشت.
پیگیری انجمن در مورد پرداخت حق همیاری و افزایش حقوق جانبازان نخاعی
در این جلسه اعلام کردند استدلال،دلایل قانونی و درخواست انجمن جانبازان نخاعی از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی و معاونت اداری استخدامی ریاست جمهوری پذیرفته شده است.
پیام تسلیت جمعیت جانبازان به مناسبت شهادت جانباز نخاعی "محمدرضا رجبی"
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن عرض تبریک و تسلیت به خانواده این عزیز، یاران و همرزمان وی بویژه بزرگ جانباز انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای مدظله العالی همگان را به کسب فیض در مراسم تشییع آن شهید یکشنبه ۵ اسفند ماه از ساعت ۹:۳۰ از مسجد قمر بنی هاشم (ع) واقع در شهرک شاهد تهرانپارس دعوت می‌نماید.
ایثاری دوباره با شهادت جانباز نخاعی تهران
جانباز قطع نخاعی "محمدرضا رجبی" صبح امروز پس از سال ها مجاهدت و صبوری در فراق یاران شهیدش، به کاروان شهدا ملحق و به شهادت رسید.
پارکینگ برای خودرو جانبازان شرکت کننده در راهپیمایی مهیا شد
با هماهنگی های انجام شده با مسئولین سازمان حج و زیارت، پارکینک سازمان حج و زیارت واقع در خیابان آزادی به منظور پارک خودرو شخصی جانبازان در نظر گرفته شده است.
تجدید بیعت جانبازان با آرمان های امام خمینی(ره)
عموم جانبازان نخاعی، ویلچری، قطع عضو، بصیر و ... به منظور ثبت نام، هماهنگی ورود و برنامه ریزی مشخصات خود را به شماره 09361395573 (جانباز گل محمدی) پیامک نمایند.
تفاهم نامه استفاده جانبازان نخاعی از مراکز فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار
بنیاد شهید و امور ایثارگران، انجمن جانبازان نخاعی و موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار به منظور ارتقاء سطح سلامت و توانمندی جانبازان نخاعی و افزایش توانایی های فردی آنان برای دستیابی به استقلال فردی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند...
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳