اخبار
رییس بنیاد در بستر بیماری، معاونان بنیاد در خواب!
رییس بنیاد در بستر بیماری، معاونان بنیاد در خواب!
این خلاء را چه کسی پر می‌کند؟
قرار بود از اول بهمن ماه با صدور کارت های ویژه برای جانبازان و معلولانی که خودرو آنان پلاک ویژه دارد، سهمیه اختصاص یافته به کارت سوخت آنان واریز گردد اما طبق آخرین اطلاعات...
مسابقه پیامکی (گام دوم انقلاب) بین جانبازان نخاعی برگزار می شود
مسابقه پیامکی "بیانیه گام دوم انقلاب" همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی از سوی کمیته فرهنگی انجمن جانبازان نخاعی برگزار می شود.
مسابقات ورزشی جانبازان نخاعی تهران برگزار می شود
برای انتخاب ورزشکاران اعزامی تهران به این مسابقات، برنامه مسابقات انتخابی در سه رشته ورزشی فوتبال روی میز؛ دارت و تیراندازی با تپانچه به شرح ذیل برگزار خواهد شد.
نامه انجمن جانبازان نخاعی به سردار حاجی‌زاده: سپر بلای اشتباهات دیگران شدید
در نامه مشترک انجمن جانبازان نخاعی و شبکه ملی ایثارگران به فرمانده هوا و فضای سپاه آمده است: آمریکای جنایتکار و عوامل داخلی آن، شرایطی را به‌ وجود آوردند که شما بایستی سپر بلای اشتباهات دیگران نیز باشید.
یکی از اولین جانبازان نخاعی کشور به شهادت رسید
حاج‌ «اکبر توسنگ» از اولین جانبازان قطع نخاع کشور و نخستین جانباز قطع نخاع گردنی کرمان به کاروان شهیدا پیوست.
پیکر جانباز شهید «براتعلی» در قطعه شهدا به خاک سپرده شد +تصاویر
پیکر جانباز شهید «حسین براتعلی» صبح امروز یکشنبه(۱۴ دی) از آسایشگاه امام خمینی(ره) تشییع و در قطعه شهدای بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
بیانیه شبکه ملی ایثارگران به مناسبت شهادت سردار شهید "قاسم سلیمانی"
شبکه ملی ایثارگران به مناسبت شهادت سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی سردار بزرگ و پرافتخار اسلام بیانیه ای را صادر کرد.
دولت، سهمیه بنزین جانبازان را به عنوان صدقه از سوی اعضای این انجمن بپذیرد!
لیکن مع‌الاسف آنچه که اتفاق افتاد فقط در این حد بود که مسئولین مربوطه نشان دهند کاری انجام داده‌اند و این تصمیم سخیف اساساً ناظر بر حل مشکل نبوده و نخواهد بود.
بیانیه انجمن جانبازان نخاعی به مناسبت یوم الله ۹ دی "روز بصیرت"
انجمن جانبازان نخاعی ضمن شرکت در مراسم 9 دی از جامعه ایثارگری دعوت می کند، با شرکت گسترده خود درمراسم این روز، ضمن مایوس نمودن دشمن موجبات دلگرمی جبهه مقاومت و مستضعفان عالم را فراهم آورند
گزارش عملکرد کمیته های انجمن جانبازان نخاعی در سال 97
گزارش عملکرد یک ساله انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان در کمیته های مختلف جهت ارائه به مجمع سالانه انجمن که در آذرماه 98 در مجتمع ایثار کردان کرج برگزار شد در حضور دبیران و نمایندگان انجمن جانبازان نخاعی استان های سراسر کشور قرائت گردید.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳