اخبار
دیدار اعضای انجمن جانبازان نخاعی با جانشین فرمانده کل سپاه
در این نشست هریک از مسئولین کمیته های انجمن ارائه گزارشی در مورد افزایش سطح معیشت، ماده ۳۸ قانون جامع، درمان، تجیزات مصرفی ، ویلچر و بیمه، کارهای فرهنگی ، اردویی و ورزشی به حاضرین ارائه دادند.
انتخابات گروه پیگیری جانبازان نخاعی استان مازندران برگزار شد
این انتخابات که در مرکز توانبخشی امام علی جانبازان نخاعی ساری و با شرکت 41 نفر از جانبازان قطع نخاع برگزار شد در نهایت پس از اخذ رای و شمارش آراء برادران ذیل حائز اکثریت رای شدند و به عضویت هیئت مدیره گروه پیگیری جانبازان نخاعی استان مازندران در آمدند
دهمین مجمع عمومی انجمن جانبازان نخاعی آغاز به کار کرد
دهمین مجمع عمومی انجمن جانبازان نخاعی در مجتمع اقامتی و توریستی ایثار، واقع در کردان کرج آغاز به کار کرد...
مجمع عمومی انجمن جانبازان نخاعی برگزار می‌شود
در این مجمع دو روزه، بجز دبیران و نمایندگان جانبازان نخاعی کشور، از مسئولین و معاونین بنیاد شهید نیز دعوت شده است با حضور در جمع جانبازان از مشکلات جانبازان قطع نخاع استان ها مطلع شده و نقطه نظرات خود را بیان کنند.
اعتراض انجمن جانبازان نخاعی به بنیاد شهید برای تمدید قرارداد بیمه دی
به نظر می رسد عقد مجدد قرارداد با بیمه دی یک حرکت شکلی و بی ثمر برای پاسخ به اعتراضات جامعه ایثارگری باشد. لذا این سئوال وجود دارد که بیمه دی چگونه دوباره در چنین مناقصه ای یک طرفه شرکت می کند و برنده مناقصه هم می شود!؟
قدردانی انجمن جانبازان نخاعی از فراکسیون ایثارگران و نمایندگان مجلس
بدین وسیله از فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی و آن دسته از نمایندگان دلسوز که پیگیر تخصیص سهمیه سوخت جانبازان و معلولین حرکتی، متناسب با وضعیت جسمی آنان بوده اند، تشکر و قدردانی می نماییم و امیدواریم تا حصول نتیجه و تحقق سهمیه خاص این عزیزان به پیگیری خود ادامه دهند.
بیانیه انجمن جانبازان نخاعی در محکومیت حوادث بعد از افزایش نرخ بنزین
تحلیل مستند رفتارهای خرابکارانه این عده قلیل نشان می دهد که آتش چنین فتنه ای توسط دشمنان کینه جوی آمریکایی اسرائیلی و گاوهای شیرده منطقه تدارک دیده شده و هدف اصلی آن ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد...
درخواست انجمن جانبازان از دولت برای تخصیص سهمیه سوخت برای جانبازان
انجمن جانبازان نخاعی به استناد قوانین مذکور و بسیاری دیگر از قوانین مصرحه داخلی، درخواست دارد بطور مشخص و در اسرع وقت، بدون فرصت‌سوزی و بهانه، جهت تحقق عدالت اجتماعی نسبت به قشرآسیب پذیر معلول و جانباز تدبیری عاقلانه و مناسب اندیشیده و در خصوص تخصیص سهمیه جبرانی سوخت مورد نیاز جانبازان نخاعی و قطع عضو اقدام لازم صورت گیرد.
دیدار ورزشکاران جانباز و معلول چهارمحال بختیاری با معاون استاندار
در پایان این جلسه معاون استاندار دستور داد توسط رئیس هیات جانبازان و معلولین استان موارد قابل پیگیری جمعه بندی تا بعد از هفته پارالمپیک جلسه تخصصی با حضور مدیران دستگاه های استانی برگزار گردد.
برگزاری اردوی ویژه جانبازان نخاعی چهارمحال و بختیاری در حاشیه سد زاینده رود
در پایان این اردو از خدمات و زحمات همسران جانبازان نخاعی حاضر با اهدای لوح تجلیل و قدردانی گردید.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳