اخبار
حمایت انجمن جانبازان نخاعی از نامه جانبازان به سران قوا
انجمن جانبازان نخاعی با حمایت از خواسته های بحق جانبازان نخاعی که در قالب «نامه سرگشاده جانبازان نخاعی کشور به سران سه قوه» منتشر شده اعلام کرد...
یادواره شهدای جانباز نخاعی مازندران برگزار شد
اولین یادواره شهدای جانباز نخاعی استان مازندران با شکوه خاصی در مجتمع ورزشی ایثار مرکز توانبخشی جانبازان با حضور مسئولین نظامی و اداری استان، ایثارگران و جانبازان و مردم در شهر ساری برگزار شد.
فراز و نشیب ۲۴ سال زندگی با جانباز قطع نخاع گردنی: هیچ وقت پشیمان نشدم
همسر جانباز ترابیان می‌گوید: زندگی با جانباز قطع نخاع گردن یعنی از همه خوشی‌های روزگارت بگذری. خواسته‌هایی که سایرین دارند را نداشته باشی. یعنی خودت باشی و خدای خودت و مشکلاتت.
جشنواره ورزشی ویژه جانبازان نخاعی تهران برگزار می شود
این جشنواره ورزشی بصورت خانوادگی در رشته های دارت و ایردارت؛ تیراندازی؛ تنیس روی میز؛ فوتبال روی میز، پرتاب گوی یا نارنجک، پرتاب حلقه و بسکتبال با ویلچر در دو سالن ورزشی مجزا برای جانبازان و همسران آنها در مجموعه ورزشی دانشگاه افسری امام حسین(ع) برگزار خواهد شد
پنجمین نمایشگاه توانبخشی جانبازان معلولین برگزار می شود
جانبازان معظم می توانند از ساعت 10 صبح تا 18 به این نمایشگاه مراجعه و از غرفه ها بازدید نموده و در جریان آخرین تجهیزات و لوازم توانبخشی قرار گیرند.
نمایشگاهی متفاوت از تمثال شهدای جانباز در روز عاشورای حسینی
جانبازان و ایثارگران شهرک شاهد تهرانپارس نیز با برپایی خیمه عزا و در قالب دسته عزاداری از خیل عزاداران حسینی در روز عاشورا بودند که با ویلچر و عصا و ... در این دسته عزادراری حضور داشتند.
دومین نشست آموزشی حفظ سلامت در دوران سالمندیِ جانبازان برگزار می شود
این دومین نشست از سلسله نشست های آموزشی است که توسط اداره کل فوق با همکاری انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان و پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان برگزار می شود.
بررسی افزایش سهمیه سفرهای زیارتی سیاحتی جانبازان توسط مسئول سپاه
از جمله موارد و پیشنهاداتی که در این جلسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت، افزایش سهمیه زیارتی و سیاحتی جانبازان ۷۰ درصد برای مسافرت به مراکز اقامتی سپاه پاسداران در شمال کشور، مشهد مقدس و سایر استان ها
جلسه انجمن با مدیران بهداشت و درمان بنیاد و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی
دراین نشست که متعاقب جلسه هیئت مدیره انجمن با وزیر محترم بهداشت و درمان و بنا به دستور وی برای پیگیری مسائل مطرح شده در جلسه با وزیر برگزار شد، مسائل و مشکلات خرید ویلچرِ فعال، ویلچر حمام، ویلچر استاندارد، ویلچر ایستا، کیسه ادرار، کاندوم شیت، تشک مواج، تشکچه روهو، اقلام و تجهیزات لوازم جانبازان نخاعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بررسی مطالب و مشکلات جانبازان در دیدار با مسئولین سازمان بازرسی کل کشور
در این جلسه، اجرای قوانین مربوط به قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران مصوب ۱ /۱۳۹۱/۱۰مجلس شورای اسلامی از جمله کوتاهی و کم کاری بنیاد در اجرای ماده ۳۸، ۳۹، ۴۰این قانون ، پاداش پایان خدمت و بازنشستگی جانبازان حالت اشتغال بسیجی و پاسدار وظیفه و سرباز و سایر مسائل و مشکلات جانبازان نخاعی و کلیه ایثارگران مطرح شد.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳