اخبار
جانبازنخاعی قزوینی"حسن جعفری" به شهادت رسید
جانباز ۷۰ درصد حسن جعفری پس از تحمل سال‌ها درد و رنج ناشی از مجروحیت به شهادت رسید.
جانباز قطع نخاعِ گردنی "رضاعلی سلطانی" آسمانی شد
جانباز قطع نخاعِ گردنی "رضاعلی سلطانی" آسمانی شد
جانباز قطع نخاعِ گردنی "رضاعلی سلطانی" آسمانی شد
جانباز 70% قطع نخاع از گردن" حاج رضاعلی سلطانی خبوشان" روز گذشته به علت ضعف جسمانی و بیماری ناشی از مجروحیت به ملکوت اعلی پیوست و همنشین با همرزمان شهیدش، جنت مکان شد.
ریاست و قائم مقام بنیاد حداقل در آخرین روز های مسئولیت خود پاسخگو باشند!
رئیس شورای عالی انجمن های ایثارگران گفت تا کنون هیچ اقدامی از سوی ریاست و قائم مقام بنیاد در خصوص مطالبات اجتماع بزرگ 14 اسفند صورت نگرفته و علی رغم مکاتبات با بنیاد از معرفی نماینده تام‌الاختیار برای پیگیری و بررسی جزئیات قطعنامه اجتماع۱۴اسفند نیز سر باز زده‌اند.
درخواست شورای عالی انجمن های ایثارگران برای تشکیل جلسه فوری با رییس بنیادشهید!
درخواست تشکیل جلسه فوری برای پیگیری قطعنامه اجتماع 14 اسفند و تعیین تکلیف مرکز تشکلهای بنیاد، از سوی شورای عالی انجمن های ایثارگران.
تسلیت انجمن جانبازان به مناسبت شهادتِ جانبازان نخاعی
ماه رجب ماه فضیلت ها و قرب الی الله، با همه کرامات و نزورات الهی، نشانی از اخلاص انسانهایی ای است که در این ماه نورانی، بندگی و تقوای الهی را ره توشه خود ساخته اند و با در پیش گرفتن تزکیه روح و تهذیب نفوس، ان اکرمکم عندلله اتقاکم... را به زیباترین وجه معنا می بخشند.
جانباز 70 درصد"حسینعلی حسن عباسی "به غافله شهدا پیوست
حسینعلی حسن عباسی جانباز 70 درصدقطع نخاع که در منطقه عملیاتی شلمچه بر اثر اصابت تیر به ناحیه کمر و سینه قطع نخاع شده بود به همرزمانش پیوست
شهادت جانباز نخاعی70% "علی افسرده" از استان البرز
جانباز 70 درصد قطع نخاع و یادگار 8 سال دفاع مقدس، علی افسرده (قاسمی اصل) روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.
پیام تسلیت انجمن جانبازان نخاعی در پی شهادت جانباز"سیدحسین فخرحسینی"
در پی شهادت جانباز قطع نخاع 70% "سیدحسین فخرحسینی" انجمن جانبازان نخاعی پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی انجمن جانبازان، متن پیام به این شرح است.
جانباز نخاعی سیدحسین فخر حسینی به شهدا پیوست
جانباز70% قطع نخاع شهید " سردارسید حسین فخرحسینی" در سالزوز شهادت امام هادی علیه السلام پس از سالها مجاهدت و صبوریت، سرانجام مُزد ایثار خود را گرفت و به ملکوت اعلی پیوست.
بیانیه انجمن جانبازان نخاعی به مناسبت حماسه باشکوه 14 اسفند
انجمن جانبازان نخاعی ضمن تقدیر و تشکر از این حضور بسیار زیبا و تاثیرگذار، برخود فرض می داند که موضوع رفع مشکلات جامعه هدف خود را تا حصول نتیجه پیگیرباشد و شآن و جایگاه ویژه جانبازان نخاعی به ویژه جانبازان نخاعی گردنی را پاس بدارد؛ که پاسداشت حق شما پاسداشت حق و شأن و مرتبه کل جامعه ایثارگری است.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳