اخبار
حضور بی سابقه جانبازان نخاعی ورزشکار در رامسر
بر پایه ی اخبار رسیده حضور بی سابقه جانبازان نخاعی نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازن نخاعی سراسر کشور موجب پرشدن هتل کوثر رامسر و اختصاص هتلی دیگر برای اسکان ورزشکاران جانباز شد.
ورود تیم های ورزشی جانبازان نخاعی به رامسر
مراسم افتتاحیه نخستین جشنواره ورزشی فرهنگی جانبازان نخاعی سراسر کشور با پذیرش و رده بندی تیم های شرکت کننده در مسابقات آغاز شد.
پیام تسلیت انجمن جانبازان نخاعی در پی شهادت جانباز "محمدمهدی سامع"
در پی شهادت جانبازی صبور و مجاهدی نستوه شهید " محمدمهدی سامع" انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان با صدور پیامی، شهادت این جانباز قطع نخاع از ناحیه گردن را به خانواده این شهیدِ سعید و قاطبه ایثارگران و جانبازان تسلیت گفت.
ثبت نام کاروان عتبات عالیات ویژه جانبازان نخاعی
ثبت نام کاروان عتبات عالیات ویژه جانبازان نخاعی و 70درصد آغاز شد.
پیام تسلیت انجمن جانبازان در پی شهادت جانباز "حسین صمدی"
شهادت جانباز قطع نخاع 70درصد حسین صمدی آن جانباز سرافراز میدان های جهاد و شهادت و مجاهد عرصه های نبرد حق علیه باطل را به ملت شریف ایران و خانواده محترم آن شهید و جامعه ایثارگران تسلیت عرض می نمایم.
خالق «روز‌های بی‌آینه» از جانباز قطع نخاع نوشت
نویسنده حوزه دفاع‌ مقدس از اتمام کتاب جدید خود با محوریت خاطرات خودنگاشت جانباز قطع نخاع جنگ تحمیلی تا پایان مهر‌ماه خبر داد.
گزارش تصویری هشتمین مجمع عمومی انجمن جانبازان نخاعی
مجمع عمومی انجمن جانبازان نخاعی در حالی هشتمین اجتماعش و انتخابات را برگزار کرد که با حضور اکثریت اعضاء، نمایندگانی از ایثارگرانِ نهادها و ارگان های مرتبط و نماینده وزارت کشور در تالار کوثر مجتمع خدماتی، رفاهی و آموزشی فدک حضور داشتند.
مراسم تجلیل از جانبازان ۷۰ درصد و جانبازان قطع نخاع استان یزد
مراسم تجلیل از جانبازان بالای ۷۰ درصد استان همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس در مرکز توانبخشی ثامن الائمه یزد برگزار شد.
هشتمین مجمع عمومی انجمن جانبازان نخاعی برگزار می شود
هشتمین مجمع عمومی انجمن جانبازان نخاعی با حضور اعضای هیئت مدیره مجمع مسئولان و جانبازان قطع نخاعی کشور روز جمعه 14 مهر برگزار می شود.
جانباز، لنگِ ویلچر بنیاد است اما ژن خوب‌ها تامین هستند
کارگردان مستند «مظنه» معتقد است که این روزها اختلاس‌ها و کارشکنی‌ها باعث شده تا اعتماد مردم به حکومت مورد سوال قرار بگیرد. او می‌گوید بسیاری از جانبازان و خانواده شهدا از وضعیت کنونی ناراضی‌اند اما به گذشته‌شان افتخار می‌کنند و پشیمان نیستند.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳