آخرین اخبار
"زنگ ورزش آنلاین"، حاضر!
از نکات قابل توجه در این برنامه، حضور تعدادی از بانوان جانباز و جانبازان نخاعی گردنی می باشد که انرژی مضاعفی را بر فضای زنگ ورزش، نرمش و نشاط ایجاد کرده است.
ماجرای ۳۱ سال جانبازی شهید محسن صابر+فیلم
جانباز ۷۰درصد بجنوردی «عباس عبدی» به شهدا پیوست
پارکینگ برای خودرو جانبازان شرکت کننده در راهپیمایی مهیا شد
با هماهنگی های انجام شده با مسئولین سازمان حج و زیارت، پارکینک سازمان حج و زیارت واقع در خیابان آزادی به منظور پارک خودرو شخصی جانبازان در نظر گرفته شده است.
تجدید بیعت جانبازان با آرمان های امام خمینی(ره)
عموم جانبازان نخاعی، ویلچری، قطع عضو، بصیر و ... به منظور ثبت نام، هماهنگی ورود و برنامه ریزی مشخصات خود را به شماره 09361395573 (جانباز گل محمدی) پیامک نمایند.
تفاهم نامه استفاده جانبازان نخاعی از مراکز فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار
بنیاد شهید و امور ایثارگران، انجمن جانبازان نخاعی و موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار به منظور ارتقاء سطح سلامت و توانمندی جانبازان نخاعی و افزایش توانایی های فردی آنان برای دستیابی به استقلال فردی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند...
جانباز نخاعی سیستانی " احمد یاری" به شهدا پیوست
جانباز ۷۰درصد نخاعی شهید " احمد یاری" از خطه سیستان و بلوچستان به یاران شهیدش پیوست.
پیکر جانباز شهید «براتعلی» در قطعه شهدا به خاک سپرده شد +تصاویر
پیکر جانباز شهید «حسین براتعلی» صبح امروز یکشنبه(۱۴ دی) از آسایشگاه امام خمینی(ره) تشییع و در قطعه شهدای بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
بیانیه شبکه ملی ایثارگران به مناسبت شهادت سردار شهید "قاسم سلیمانی"
شبکه ملی ایثارگران به مناسبت شهادت سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی سردار بزرگ و پرافتخار اسلام بیانیه ای را صادر کرد.
دیدار اعضای انجمن جانبازان نخاعی با جانشین فرمانده کل سپاه
در این نشست هریک از مسئولین کمیته های انجمن ارائه گزارشی در مورد افزایش سطح معیشت، ماده ۳۸ قانون جامع، درمان، تجیزات مصرفی ، ویلچر و بیمه، کارهای فرهنگی ، اردویی و ورزشی به حاضرین ارائه دادند.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳