آرشیو
اسرافیلی: تجمع اعتراضی جانبازان به سوء مدیریت بنیادشهید، شنبه هفته آینده در ساختمان مرکزی بنیاد ( خیابان طالقانی) برگزارمیشود
تجمع بزرگ مسالمت آمیز جانبازان در اعتراض به سوء مدیریت های بنیاد شهید و امور ایثارگران شنبه هفته آینده در تهران برگزار می شود
جانبازان نخاعی میهمانان ویژه آستان قدس رضوی
با هماهنگی انجمن جانبازان نخاعی استان خراسان رضوی، جانبازان نخاعی از این پس می توانند همراه با خانواده از مهمانسرای حضرت امام رضا (ع) استفاده کنند.
جناب مدیرعامل منطقه آزاد کیش، جانبازان شهروند درجه چندم هستند؟!
رئیس شورای عالی انجمن‌های جانبازان می‌گوید: آقای مونسان بگوید که در منطقه آزاد کیش، جانبازان دفاع مقدس شهروند درجه چند محسوب می‌شوند که او چنین برخوردی با جانبازان داشته و حاضر به ملاقات با آنان نشده است؟
حضورحماسی جانبازان نخاعی در راهپیمایی 22 بهمن
حضوز پر شور و حماسی جانبازان و ایثارگران، به ویژه جانبازان نخاعی در راهپیمایی 22 بهمن، دیدنی بود. گزارش روابط عمومی انجمن جانبازان نخاعی حاکیست، از ساعات اولیه صبح جانبازان با حضور در محل استقرار( جانبازان ) شور و حال وصف نشدنی را به فضای اطراف و راهپیمانان خداجو بخشیده بودند. گزارش تصویری ذیل، گوشه ای این این حماسه شورانگیز را به نمایش می گذارد:
با صدور بیانیه ای:
با صدور بیانیه ای:
دعوت انجمن از جانبازان برای حضور پرشور درراهپیمایی22 بهمن
انجمن جانبازان نخاعی با صدور بیانیه ای از عموم ملت غیور و همیشه درصحنه، به ویژه ایثارگران و جانبازان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد.
توسط انجمن جانبازان نخاعی برگزار می شود:
توسط انجمن جانبازان نخاعی برگزار می شود:
مراسم تجدید میثاق جانبازان نخاعی با امام راحل و تقدیراز آتش نشانان شهید
همزمان با دهه مبارک فجر، جمعی از جانبازان نخاعی روز سه شنبه با حضور در مرقد مطهربنیانگذار جمهوری اسلامی با آرمان های والای امام راحل تجدید میثاق می کنند.
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳