مدیرکل بنیادشهید استان مازندران با حضور در مركز امام علي(ع) از نزديك با جانبازان قطع نخاعي ديدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این عزیزان قرار گرفت.

عباسعلي رضايي مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان مازندران با حضور در مركز امام علي(ع) از نزديك با جانبازان قطع نخاعي ديدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این عزیزان قرار گرفت.
وی با تبریک دهه مبارك فجر و آغاز سي و هشتمين سال پيروزي انقلاب اسلامي به این اسطوره هاي ايثار و مقاومت گفت: به مناسبت دهه مبارك فجر و با هماهنگي صورت گرفته با مديران دستگاههاي اجرايي استان و شهرستان، در اين ايام از خانواده هاي معظم شهداي دوران انقلاب و جانبازان و زندانيان سياسي مسلمان قبل از انقلاب ديدار و از آنان تجليل بعمل مي آيد.
رضايي اظهار داشت: به منظور تجديد ميثاق با شهدا، عصر امروز چهاردهم بهمن ماه مزار پاك شهداي استان بطور همزمان عطر افشاني ، گلباران و غبارروبي مي شود.
مدير كل بنياد مازندران از خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران، مسئولين و آحاد مردم ولايتمدار استان خواست تا با حضور گسترده در آئين عطر افشاني مزار مطهر شهدا، نسبت به مقام والاي آنان اداي احترام كنند.

منبع: ایثارارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳