بیانیه‌ی گام دوم انقلاب نقطه عطفی برای ادامه‌ی این راه روشن ایجاد نموده که طی آن به بیان دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و به‌منظور جهاد برای ساختن ایران اسلامی بزرگ توصیه هایی ارائه نموده است.
اعلام موضع انجمن جانبازان نخاعی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب

عظمت انقلاب شکوهمند اسلامی با ورود  به چهل سالگی و قدم نهادن به دهه پنجم حیات خود و با حاکمیت آرامش وسکون ناشی از عقلانیت، با پیام رهبر معظم انقلاب حضرت آیه الله العظمی خامنه ای(مدظله) هر چه کاملتر جلوه گر شد.

بیانیه‌ی گام دوم انقلاب  نقطه عطفی برای ادامه‌ی این راه روشن ایجاد نموده که طی آن  به بیان دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و به‌منظور جهاد  برای ساختن ایران اسلامی بزرگ توصیه هایی  ارائه نموده است.

بیانیه گام دوم انقلاب با رویکرد به جوانان به عنوان منشوری برای دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی است و فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی را رقم خواهد زد و انقلاب را به آرمان بزرگ آن که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت صاحب العصر و الزمان(ارواحنافداه) هست نزدیکتر خواهد کرد.

انجمن جانبازان نخاعی  ضمن اعلام  آمادگی خود در اطاعت از مقام عظمای ولایت در نیل به اهداف ترسیم شده در گام دوم انقلاب، فرزندان عزیز ایران اسلامی را به تلاش حد اکثری جهت تحقق منویات معظم له فرا می خواند.ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳