انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق
پیامبر عظیم الشان اسلام، حضرت محمدمصطفی (ص) برای شکوفا ،ارتقاء و نهادینه کردن مکارم اخلاقی مبعوث گردید.

در ادامه  پیدایی جهان، هیچ مناسبتی به اهمیت این رویداد خجسته و بعثت آخرین فرستاده الهی برای راهنمایی و هدایت بشریت در همه عصرها و همه نسل‌ها مشاهده نمی‌شود

قطعاً چنانچه نبود مبارزه همیشگی شیطان با خوبی‌ها و صف‌بندی-شر- در مقابله با ‌-خیر- هم اکنون شاهد جهانی سرشار از نیکی‌ها، بر محور واحدانیت یکتایی و توحید مطلق می‌بودیم وهمگان حول نورافشانی آخرین دین الهی،‌ اسلام ناب محمدی (ص) در ستایش همیشگی خدای لایزال بسر می‌بردند.

مع‌الاسف ضعف انسان‌ها در برابر وسوسه‌های شیاطین، همواره صفوف اربابان و حامیان باطل را در برابرحق  قرار داده و در این مبارزه همیشگی چه بسا انسان‌های شریف که از هستی خود در پایداری حقیقت، عدالت،‌آزادی و آزادگی گذشته‌اند و در راس آنها انبیا و شهدای بزرگوار ادیان الهیاسلام عزیز قرار دارند.

اکنون که در آستانه سالگرد بعثت آخرین پیام‌آور الهی قرار داریم، جهان شاهد بی‌عدالتی‌ها، زورگویی‌ها، اجحاف و سلطه مستکبرین است که منشا همگی آنها دوری از اسلام واقعی و بی‌توجهی نسبت به فرامین، آداب، سنت‌ها و دستورات انبیاء الهی است

بی تردید غلبه افکار ناقص بشری در برابر آیات الهی و خودمحوری انسان‌ها در مقابل خدایتعالی ریشه ناملایمات بشریت می‌باشد و رسالت تاریخی و خلل‌ناپذیر انسان‌های آزاده همواره مبارزه باکژی‌هایی است که در هرعصر و زمانه‌ای به گونه‌ای ظهور و بروز می‌یابد.
در زمانه ما، امپریالیسم و جهان خواره‌گی آمریکا و صهیونیزم منشا  مشکلات انسان‌ها، جوامع و کشورها می‌باشد. بر این اساس مبارزه با این پدیده‌های زشت و شرورانه وظیفه‌ای همگانی است و بر همه دولت‌ها و ملت‌هاست که با تلاش مستمر با این چالش جهانی مبارزه‌ای بی‌امان را پی‌ریزی نمایند.   

امید آن داریم آرمان‌ها، اصول ارزش‌های گرانسنگ رسول نور و رحمت و همه فرستادگان الهی روزی با دستان امام آخرالزمان (مهدی موعود عج) تحقق یافته و پوزه جهان‌خواران به خاک مذلت سائیده خواهد شد.

انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان
98/1/14ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳