برادرِ این جانبازشهید نیز در سال 1367 در منطقه عملیاتی فاو به شهادت رسید و همسرش نیز خواهر شهید موسی احمدی قاجاری با وجود شرایط جانبازی با وی ازدواج کرده است.

سید جانبازان نخاعی، حاج سید حسین آملی، برادر شهید سید مهدی آملی، یادگار هشت سال دفاع مقدس و مردی از سلاله نیکان و صابران، با تحمل بیش از 35 سال درد و رنج ناشی از جانبازی، سحرگاه روز پنج شنبه بیست و نهم فروردین ماه در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری به فیض شهادت نائل گردید.


 
شهید سید حسین آملی در سال 1362 در منطقه مریوان کردستان از ناحیه نخاع آسیب جدی دیده و دو پای وی بر اثر جراحات قطع گردید.

 این اسطوره درد، در دوران حیاتش درخصوص جانبازیش اظهار کرده بود: خدا نکند که پشیمان بشوم؛ همه این‌ها خواست خداست. لطف خدا به بندگانش زیاد است. در مورد من هم مصداق آن شعر معروف که «خدا گر ز. حکمت ببندد دری، ز. رحمت گشاید در دیگری» اینقدر در این سال‌ها برای من دوستان خوب و با معرفت فرستاده که همه خلاء‌های زندگی من را پر کرده‌اند و هیچوقت احساس تنهایی نکرده‌ام.

برادرِ این جانبازشهید نیز در سال 1367 در منطقه عملیاتی فاو به شهادت رسید و همسرش نیز خواهر شهید موسی احمدی قاجاری با وجود شرایط جانبازی با وی ازدواج کرده است.

مراسم تشییع پیکر جانباز «سید حسین آملی» شنبه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۹ صبح از امامزاده یحیی شهرستان ساری تا گلزار شهدا برگزار خواهد شد.

همچنین مراسم وداع با پیکر این جانباز شهید نیز جمعه ۳۰ فروردین‌ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه عاشقان کربلای سپاه ساری برگزار می‌شود.

 

انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان ضمن ادای احترام به کلیه شهدای گرانقدر و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، شهادت اسوه صبر و ایثار سید حسین عاملی عزیز را به محضر قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم روحی فداه و بزرگ جانباز انقلاب امام خامنه ای، جامعه ایثارگران و جانبازان نخاعی به ویژه خانواده مکرم این شهیدِ سعید و همراه و همسر بزرگوار شهید تسلیت عرض می نماید و از درگاه ایزد متعال درخواست می نماید خون های پاک و جاری شهیدان چراغ راه آیندگان و ضامن اتصال انقلاب اسلامی به انقلاب و ظهور حضرت حجت (عج) باشد و روزی برسد که قدردانی از فداکاری و ایثار جامعه ایثارگران بیش از پیش در بین جامعه نمود پیدا کند.ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳