به مناسبت روز کارگر و روز معلم انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان بیانیه ای منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم
۱۱ اردیبهشت روز کار و کارگر در حالی فرا می رسد که مقام معظم رهبری، امسال را سال رونق تولید نامگذاری کرده اند و این مهم میسر نخواهد شد مگر با توجه به مقام کار و کارگران عزیز در کشور و رفع مشکلات انها.
کارگران عزیزی که بصورت مستقیم بار رونق تولید را بر دوش دارند و به نوعی در خط مقدم مبارزه با جنگ اقتصادی دشمنان قرار دارند.
ما جانبازان با تکریم و تبریک روز کارگر و حمایت از شعار سال ، از مسئولین کشور خواستار حمایت واقعی از این قشر زحمتکش جامعه می‌باشیم.
۱۲ اردیبهشت نیز به عنوان سالروز شهادت ناجوانمردانه معلم و استاد معظم شهید مرتضی مطهری نام گذاری شده است. شخصیت فرهیخته ای که با شهادت خویش، بنیانگذار روز بزرگداشت مقام معلم در کشور، به فرمان حضرت امام خمینی رحمه الله علیه شد.
معلمان و آموزگارانی که همگی ما مدیون و مرهون زحمات و تربیت یافته معلمان در مکتب جمهوری اسلامی می باشیم.
در این بین جانبازان نخاعی با اقدام ایثارگران و فداکارانه خویش و با بذل خون و جسم خویش در راه آرمان های اسلام و انقلاب ثمره زحمات معلمان را به منصه ظهور رساندند و معنای معلمی را در جامعه ایران اسلامی قداستی خاص بخشیدند.
انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان با تبریک ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه روز بزرگداشت کارگر و مقام معلم، به جامعه کارگری و فرهنگی کشور به ویژه جانبازان نخاعی فرهنگی، نهادینه کردن فرهنگ پاسداشت زحمات این عزیزان زحمتکش و خدوم و نیز بسط و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در بطن جامعه را آرزو می کند.

http://lalionline.ir/wp-content/uploads/2017/05/Baner1-8.jpgارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳