جانباز ۷۰ درصد عملیات فتح‌المبین، " عبدالرحیم میرزاوند " از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس پس از تحمل چند دهه درد و رنج مجروحیت روز یکشنبه 12 خرداد ماه آسمانی شد.



شهید عبدالرحیم میرزاوند که در دوران جوانی در سال 1358 به ارتش جمهوری اسلامی ایران پیوسته بود در هشت سال دفاع مقدس پا به پای رزمندگان اسلام در جبهه حضور یافت و به نبرد با دشمن پرداخت.

این دلیرمرد خوزستانی در 15 مهرماه سال 1359 برای نخسین بار در سن 20 سالگی مجروح شد ولی پس از مداوا دوباره به جبهه رفت و همراه با دیگر رزمندگان از دین و میهن دفاع کرد.

شهید میرزاوند در عملیات فتح‌المبین که در بهار سال 1360 انجام شد نیز شرکت کرد و برای دومین بار از نقاط مختلف بدن دچار مجروحیت شدید شد.

در این عملیات به دلیل اصابت راکت شهید میرزاوند از نواحی مختلف بدن از جمله جمجمه و چشم چپ به شدت مجروح شد و شنوایی خود را نیز از دست داد.

همچنین شدت مجروحیت به حدی زیاد بود که شهید عبدالرحیم میرزاوند هر دو پای خود را نیز از دست داد و از آن تاریخ  مدال جانباز را به گردن آویخت.

این ارتشی فداکار بیش از این دوری شهیدان را تاب نیاورد و پس از 38 سال تحمل درد و رنج مجروحیت در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان آسمانی شد.

 

تشییع پیکر پاک و مطهر شهید عبدالرحیم میرزاوند از جانبازان 70 درصد ارتش جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه یازدهم خردادماه از ساعت 17:30 آغاز شد و مردم خوزستان با این دلیرمرد وداع کردند.



ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳