این نشست تخصصی با حضور و تدریس دکتر "محبوبه ابریشم کار" متخصص طب سنتی و با ارایه راهکارهای مناسب برای عبور از دوره سالمندی سالم با استفاده از گیاهان دارویی صورت گرفت که با استقبال تعدادی از عزیزانِ جانبازان نخاعی و 70درصد و همسرانشان همراه بود.

صبح روز گذشته، نشست تخصصی حفظ سلامت از دیدگاه طب سنتی در دوران سالمندی در محل پژوهشکده فنی و مهندسی بنیاد شهید واقع در ولنجک برگزارشد.

نشست آموزشی حفظ سلامت از دیدگاه طب سنتی در دوران سالمندی به همت انجمن جانبازان نخاعی و با حضور تعدادی از جانبازان نخاعی و همسرانشان صبح روز سه شنبه پنجم شهریور ماه برگزارشد.

این نشست تخصصی با حضور و تدریس دکتر "محبوبه ابریشم کار" متخصص طب سنتی  و با ارایه راهکارهای مناسب برای عبور از دوره سالمندی سالم با استفاده از گیاهان دارویی صورت گرفت  که با استقبال تعدادی از عزیزانِ جانبازان نخاعی و 70درصد و همسرانشان همراه بود.

همچنین در این جلسه جانبازان و همسران آنها با طرح پرسش ها مرتبط و دریافت پاسخ های مناسب از سوی دکتر ابرایشم کار در مورد استفاده از طب سنتی و گیاهان دارویی برای گذر از دوران میانسالی و کهولت آشنا شدند و از برگزاری این گونه نشست های علمی و آگاهی بخش ابراز رضایت کردند.

درپایان نشست علمی و آموزشی نیز انجمن جانبازان نخاعی به منظور ارج نهادن به مقام جانباز، از پیشکسوت عرصه جانبازی دکتر شاهرخ نیا با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.

شایان ذکر است دومین نشست علمی آموزشی ویژه جانبازان نخاعی از سلسله نشست هایی است که به همت اداره کل امور تخصصی و گروههای ویژه بنیاد شهید  و امور ایثارگران و با همکاری انجمن جانبازان نخاعی برگزار گردید و در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

جانبازان معزز نخاعی می توانند برای اطلاع از زمان و مکان برنامه های آتی با شماره ذیل تماس حاصل نمایند.

09102966066 آقای میرزابیگی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳