جانباز نخاعی کنگاوری، حاج «نوروزعلی عظیمی فشی» مردی دیگر از تبار صالحان پس از تحمل سال ها درد جراحات و رنج ناشی از جانبازی به شهادت رسید.

شهید حاج «نوروز علی عظیمی فشی» جانباز نخاعی اهل شهرستان کنگاور پس از سال‌ها تحمل درد و رنج جراحت‌های وارده در دوران جنگ تحمیلی پنجشنبه‌شب (۹ آبان) به خیل همرزمان شهیدش پیوست.

مراسم تشییع پیکر این شهید والامقام، امروز (۱۱ آبان) از ساعت ۹ صبح در گلزار شهدای روستای فش شهرستان کنگاور برگزار می‌شود.

همچنین مراسم بزرگداشت شهید فشی از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در مسجد جامع روستای فش برگزار خواهد شد.

جانباز عظیمی فشی متولد ۱۳۴۱ از روستای فش شهرستان کنگاور و از بزرگ سرداران و قهرمانان استان کرمانشاه است که ۳۳ بهار از عمر خود را به‌روی یک تخت گذرانده و ۳۳ سال است که توان تنها حرکت یک دست را دارد. شهیدنوروزعلی‌فشی در عملیات والفجرپنج به درجه جانبازی نائل آمدند.

عملیات غرور آفرین والفجر پنج با هدف آزادسازی ارتفاعات منطقه چنگوله در ۲۷ بهمن سال ۶۲ و با رمز مبارک یازهرا(س) حدفاصل شهر‌های مهران و دهلران با هدف آزادسازی مناطق عملیاتی و فریب‌دشمن بعثی در خروج از هورالهویزه در آستانه نبرد بزرگ عملیات خیبر برگزار شد.

انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان ضمن تسلیت شهادت این جانبازِ اسوه و پرهیزکار که عمری را صادقانه و صبورانه در راه ترویج فرهنگ غنی اسلام و تشییع و راه و رسم ایثار و شهادت طی کرد به ساحت مقدس امام زمان عجل و بزرگ جانباز انقلاب مقام عظمای ولایت امام خامنه ای، به ویژه خانواده این شهیدِ سعید، علو درجان واسعه الهی برای شهید عظیمی فشمی و صبر و بردباری برای خانواده ایشان از درگاه احدیت مسئلت می نماید.

راه و رسم شهدا جاودانه است... روحش شاد

 ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳