سردار «علی قاسمی» بعد از گذشت ۳۲ سال تحمل رنج و سختی ضایعه نخاعی به همرزمان شهیدش پیوست...

جانباز نخاعی سردار «علی قاسمی» از بندر امام خمینی(ره) بعد از 32 سال تحمل رنج و مشقت‌های جانبازی، در روز 25 دی ماه سال 1398 به یاران شهیدش پیوست.

شهید علی قاسمی، در سال 66 در کردستان عراق، منطقه ماووت از ناحیه نخاع جانباز شده بود. او کارشناس اقتصاد و ارتباط اجتماعی بود.

جانباز شهید قاسمی از سال 59 تا 66 در جبهه حق علیه باطل به عنوان داوطلب و بسیجی حضور فعال داشت.

مراسم تشییع و تدفین این شهید گرانقدر ساعت 9 صبح روز جمعه 27 بهمن ماه با حضور مردم قدرشناس، از مقابل حسینیه عاشقان ثارالله تا مسجد جامع برگزار و در گلزار شهدای بهشت سجادی بندر امام خمینی، کنار یاران شهیدش به خاک سپرده شد.

در این مراسم تشییع و تدفین این جانباز شهید، امام جمعه، مسئولین ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی، نماینده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، رییس بنیاد بندر امام، همرزمان شهید و مردم شهیدپرور و ولایتمدار حضور داشتند.

انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان ضمن ابراز تاسف از خلع وجودی چنین انسان های پاک، ارزشی و مجاهدی که عمر بر برکت خویش را وقف رسالت انقلاب و اسلام و ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت کرده اند، از درگاه باریتعالی برای شهید قاسمی علوّ درجات واسعه و برای بازماندگان معظم وی صبر و بردباری توام با آرزوی طول عمر باعزت مسئلت می نماید و اعلام می دارد که راه و رسم ایثار و شهادت همچنان با تاسی جستن به ارواح شهدا و وجود جانبازان و ایثارگران در جامعه، ادامه خواهد داشت.ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳