عموم جانبازان نخاعی، ویلچری، قطع عضو، بصیر و ... به منظور ثبت نام، هماهنگی ورود و برنامه ریزی مشخصات خود را به شماره 09361395573 (جانباز گل محمدی) پیامک نمایند.

جانبازان و ایثارگران در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی باحضور در مرقد مطهر امام راحل، با اهداف و آرمان های انقلاب، امام خمینی و مقام معظم رهبری تجدید پیمان می کنند.

 به گزارش روابط عمومی انجمن جانبازان نخاعی، با هماهنگی صورت گرفته توسط نمایندگان شبکه ملی ایثارگران و انجمن جانبازان نخاعی با مدیریت برنامه های حرم مطهر، روز یکشنبه بیستم بهمن ماه ساعت 14:30 جانبازان و ایثارگران انقلاب و دفاع مقدس برای تجدید پیمان با آرمان های امام و انقلاب، در حرم امام راحل حضور خواهند یافت.

در این برنامه جانبازان، ایثارگران و فرزندان شهدا با نثار تاج گل، به روح بنیانگرار انقلاب اسلامی و شهیدان ادای احترام خواهند نمود.

بر پایه این گزارش، طبق هماهنگی صورت گرفته، جانبازان می تواتند با ارائه کارت ایثارگری خود از درب غربی وارد محوطه حرم شوند.

عموم جانبازان نخاعی، ویلچری، قطع عضو، بصیر و ... به منظور ثبت نام، هماهنگی ورود و برنامه ریزی مشخصات خود را به شماره 09361395573 (جانباز گل محمدی) پیامک نمایند.ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳