جانباز قطع نخاعی "محمدرضا رجبی" صبح امروز پس از سال ها مجاهدت و صبوری در فراق یاران شهیدش، به کاروان شهدا ملحق و به شهادت رسید.

جانباز قطع نخاعی "محمدرضا رجبی" صبح امروز پس از سال ها مجاهدت و صبوری در فراق یاران شهیدش، به کاروان شهدا ملحق و به شهادت رسید.

به گزارش روابط عمومی انجمن جانبازان نخاعی، جانباز نخاعی محمدرضا رجبی روز پنج شنبه یکم اسفند ماه بر اثر عارضه قلبی به بیمارستان اعزام شد و تحت مراقبت ویژه قرار گرفت.

بنا براین گزارش با توجه به اینکه شدت عارضه به حدی بود که وی به کما رفته بود، علی رغم تلاش کادر پزشکی، متاسفانه با وخامت حالش، بالاخره صبح امروز دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.

شهید رجبی در مقام شهادت نیز بار دیگر فرهنگ ناب ایثار و از خود گذشتگی را معنایی دوباره بخشید و طبق وصیت وی، امروز بعدازظهر اعضای بدنش به بیماران دردمند و نیازمند پیوند زده خواهد شد.

 شهید محمدرضا رجبی از جانبازان ساکن در شهرک شاهد تهرانپارس بود که در عرصه کارهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی فعالیت بسیاری داشت و سالیان متمادی نیز در رشته بسکتبال با ویلچر در مسابقات مختلف استانی و کشوری شرکت کرده بود.

  لازم به ذکر است که پیکر مطهر جانباز شهید رجبی فردا ساعت 9:30 صبح از مسجد قمر بنی هاشم (ع) واقع در شهرک شاهد تهرانپارس تشییع شده و به مشهد اردهال در کاشان منتقل شده و بعداز ظهر فردا یکشنبه، طبق وصیت وی، در همان جا در جوار دیگر همرزمان و شهدا به خاک سپرده خواهد شد.

مراسم بزرگداشت و ختم شهید محمدرضا رجبی به محض حصول خبر، متعاقبا" اطلاع رسانی می شود.

انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان با ادای احترام به مقام شامخ همه شهدای کربلای ایران، به ویژه شهدای جانباز نخاعی که مانند شهید رجبی عزیز سالها، صبورانه بر روی ویلچر در جهت نشر ارزشها و ترویج فرهنگ ایثار و شهائت و نیز انتقال تجربیات و خاطرات و خطرات دفاع مقدس به نسل کنون جامعه تلاش کردند و در راه آرمانهای اسلامی، انقلابی و ملی خود پای فشردند، عروج این پاسدار ارزشی و جانباز دفاع مقدس را به ساحت مقدس امام زمان روحی فداه تبریک و تسلیت عرض نموده، علو درجات واسعه الهی و همنشینی با ارباب بی کفن حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و شهدای گرانقدر را برای شهیدِ سعید، (محمدرضا رجبی) و شکیبایی و صبر را برای همسر، فرزندان و دیگر بستگان وی از درگاه حضرت باریتعالی مسئلت می نماید.

براساس اطلاعیه صادر شده، به مناسبت شهادت جانباز شهید رجبی، مجلس ختمی امشب چهارم اسفندماه بعداز نماز مغرب و عشا در مشهد اردهال، محله حاج حسبنی ها، مسجد امام حسین(ع برگزار می گردد.
همچنین مجلس تذکر، ختم و یادبودی نیز روز چهارشنبه ۷اسفندماه در تهرانپارس، خیابان جشنواره، چهارراه سیدالشهدا، خیابان معینی نژاد، شهرک شاهد، مسجد قمربنی هاشم(ع از ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ برگزار خواهدشد.
مراسم شب هفت شهید محمدرضا رجبی نیز روز پنجشنبه هشتم اسفند در کاشان، محله حاج حسینی ها، مسجد امام حسین علیه السلام، از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ منعقد خواهد شد و بعدازظهر همان روز نیز خانواده، جانبازان و بستگان شهید از ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰ بر سر مزار مطهرش حضور خواهند یافت.

 ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳