براین اساس اعضای هیات مدیره شبکه ملی ایثارگران طی جلسه مشترکی با مدیرعامل بیمه دی خواستار برطرف شدن کلیه مشکلات درمانی و بیمه ای ایثارگران شدند.ایثارگران و جانبازان نخاعی سراسر کشور، هزینه های پرداخت نشده بیمه خود را به شبکه ملی ایثارگران اطلاع دهند.

به گزارش روابط عمومی انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان، پیرو مشکلات درمانی و بیمه ای جامعه ایثارگری کشور و پیگیری این موضوع از سوی شبکه ملی ایثارگران که منجر به پرداخت مطالبات بیمه دی از طرف دولت شد و براساس توافق صورت گرفته بین سازمان برنامه و بودجه کشور و شبکه ملی ایثارگران، مقرر شد در مورد قرارداد بیمه ایثارگران با شرکت بیمه دی یا هر شرکت دیگری توسط شبکه ملی ایثارگران و سازمان برنامه و بودجه کشور تصمیم گیری شود.

   براین اساس اعضای هیات مدیره شبکه ملی ایثارگران طی جلسه مشترکی با مدیرعامل بیمه دی خواستار برطرف شدن کلیه مشکلات درمانی و بیمه ای ایثارگران شدند.

  در این جلسه کشاورز مدیرعامل بیمه دی ضمن تشکر از پیگیری های صورت گرفته توسط شبکه ملی ایثارگران گفت طی یکسال گذشته مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران و بیمه دی همه تلاش خود را برای دریافت مطالبات معوقه از دولت کردند اما نتیجه ای نداشت و انجام این امر توسط شبکه ملی ایثارگران کار بزرگ و قابل تقدیری است که در جهت حل مشکلات درمانی ایثارگران کشور صورت پذیرفت.

  مدیرعامل بیمه دی افزود با توجه به دریافت معوقات خود از دولت، تلاش کردیم همه مطالبات درمانی از جمله هزینه های بیمارستانی، داروخانه ها، درمانگاه ها ، آسایشگاه ها، حق پرستاری، پایش سلامت (حضور پزشگان در منزل) و... پرداخت شود و ضمن تعهد برای انجام کلیه امور مربوط به بیمه جامعه ایثارگری کشور،آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با شبکه ملی ایثارگران اعلام می داریم.

    در این راستا شبکه ملی ایثارگران با ایجاد بخشی در سایت خود شرایط را برای اعلام هزینه های پرداخت نشده ایثارگران فراهم کرد و از جامعه ایثارگری کشور خواست در صورتی که هزینه های درمانی آنها تاکنون پرداخت نشده است به سایت شبکه ملی ایثارگران
 به آدرس https://iran-isar.ir  بخش "بیمه دی" بروند و موضوع را برای پیگیری به دبیرخانه این شبکه اطلاع دهند.

  گفتنی است موضوع بدهی دولت به بیمه دی حدود یکسال برای درمان و بیمه جامعه ایثارگری کشور مشکل جدی ایجاد کرده بود که با پیگیری شبکه ملی ایثارگران این بدهی به مبلغ 2500 میلیارد تومان (500 میلیارد تومان نقد و 2000 میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی) از سوی دولت پرداخت شد.
  ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳