جانباز نخاعی "محمود محمدی" بعد از چهل و دو سال جانبازی و مجاهدت صبورانه به یاران شهیدش پیوست.

جانباز نخاعی"محمود محمدی" بعد از 42 سال جانبازی و مجاهدت صبورانه به یاران شهیدش پیوست.

حاج محمود محمدی از جانبازان دوران انقلاب بود که در جریان تظاهرات مردم و سرکوب آن توسط ایادی رژیم پهلوی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و بشدت مجروح شد.

 

حاج محمود محمدی جانباز قطع نخاع استان لرستان و از شهرستان دورود بود که در امر فعالیت های فرهنگی نیز فعالیت می کرد و با نقل خاطرات و انتقال فرهنگ انقلابی و ایثار و شهادت به جوانان، نقش بسزایی در روشنگری جوانان ایفا می کرد.

بالاخره پس از گذشت بیش از چهل و دو سال از زمدگی سخت ولی با افتخار، این اسوه صبر و ایثار ندای ارجعی الی ربک ... را لبیک گفت و خلعت زیبای شهادت را پوشید.

 

بنا بر این گزارش مراسم تشییع و تدفین این شهید نیز بعداز ظهر امروز شنبه 17 خرداد ساعت 16 انجام خواهد شد و پیکر مطهرش در گلزار شهدای خاتم الانبیاء (کارخانه سیمان) شهرستان درود در جوار دیگر شهدا آرام خواهد گرفت.

انجمن جانبازان نخاعی عروج ملکوتی شهید محمود محمدی از جانبازان نخاعی شهرستان درود (لرستان) و از اولین جانبازان نخاعی کشور را به ساحت مقدس امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، امام خامنه ای حفظه الله، قاطبه جانبازان و ایثارگران کشور به ویژه خانواده مکرم این شهیدِسعید تسلیت عرض می نماید و برای بردباری و رنج غم از دست دادن شهید محمود عزیز، برای خانواده وی دست به دعا بر می دارد.

 

 

 

 ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳