«اسماعیل جوشانی» آزاده و جانباز ۷۰ درصد از شهرستان تنکابن مازندران به جمع شهدا ملحق شد.

یادگار عرصه هشت سال دفاع مقدس آزاده سرافراز و جانباز قطع نخاع «اسماعیل جوشانی» در یکی از بیمارستان های تهران بر اثر جراحات ناشی از دوران جنگ به خیل شهدا پیوست.

همزمان با دهه کرامت و در آستانه ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) آزاده و جانباز هفتاد درصد نخاعی اسماعیل جوشانی از شهرستان تنکابن آسمانی شد و به همرزمان شهید خود ملحق شد.

پیکر مطهر جوشانی روز جمعه ۱۳ تیرماه پس از اقامه نماز جمعه بر دستان جمعی از نمازگزاران,  مسئولان و  خانواده های معظم شهدا از مقابل مصلی نمازجمعه تنکابن با رعایت پروتکل بهداشتی به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا تشییع شد و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.

 اسماعیل جوشانی در سال ۱۳۴۱ متولد شد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی به جبهه های حق علیه باطل شتافت که بر اثر اصابت گلوله در تنگه چزابه مجروح و قطع نخاع شد.

این جانباز ۷۰ درصد با همین شرایط قطع نخایی به مدت هزار و ۱۶ روز در اردوگاه عنبر عراق اسیر بود تا اینکه در سال ۶۳ آزاد شد.

شهرستان تنکابن در غرب مازندران ۵۷۰ شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

انجمن جانبازان نخاعی با تاسف فراوان ار فقدان چنین اسوه های صبوری که همه هستی خودشان را در راه این انقلاب و کشور تقدیم داشته اند، شهادت برادر عزیزمان جانباز نخاعی و آزاده سرافراز "اسماعیل جوشانی" را به بزرگ پرچمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب "امام خامنه ای" عزیز، جامعه ایثارگران و جانبازان و خانواده معزز این شهید تسلیت عرض می نماید، علّو درجان الهی برای شهید و صبر و اجر برای خانواده و بازماندگانش را از پیشگاه باریتعالی خواستار است.ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳