جانباز نخاعی مشهدی به شهادت رسید جانباز "غلام‌حیدر کاووسی" پس از سال‌ها زندگی با عوارض ناشی از مجروحیت از دوران دفاع مقدس به شهادت رسید.

جانباز ۷۰ درصد "غلام‌حیدر کاووسی" پس از سال‌ها زندگی با عوارض ناشی از مجروحیت از دوران دفاع مقدس روز گذشته در مشهد به شهادت رسید.

این جانباز گرانقدر بر اثر عارضه‌ کلیوی به مقام رفیع شهادت نائل شد و مراسم تشییع پیکر وی نیز امروز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مشهد برگزار می‌شود.

طبق این گزارش، پیکر مطهر این شهید در جوار یاران شهیدش در بهشت رضا(ع) مشهد به خاک سپرده می‌شود.

غلام‌حیدر کاووسی ۱۰ فروردین ۱۳۴۳ در مشهد متولد شد و ۲۸ اردیبهشت ۱۳۶۵ در منطقه حاج عمران بر اثر اصابت ترکش به کمر، قطع نخاع و به مقام پرافتخار جانبازی نائل شد.

خراسان رضوی ۱۷ هزار و ۲۷۹ شهید، ۴۹ هزار و ۴۸۸ جانباز و سه هزار و ۳۹۶ آزاده در راه تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی تقدیم کرده است.

انجمن جانبازان نخاعی، این ضایعه را به جامعه ایثارگری و جانبازان کشور و زائرین و مجاورین حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام به ویژه خاندان و خانواده معظم شهید غلام حیدر کاووسی تسلیت می گوید و برای آمرزش و مغفرت روح این شهیدِ سعید و تسلای دل و صبرِ بازماندگانش به درگاه پروردگار متعال دست به دعا بر می دارد.ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳