"محمدجواد عشوری" جانباز ۷۰ درصد شهرستان لنگرود استان گیلان پس از تحمل سال‌ها رنج ناشی از جانبازی روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به کاروان شهدا ملحق شد.

در آستانه اربعین سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، جانباز گرانقدر ۷۰ درصد از استان گیلان پس از سال‌ها مجاهدت و صبوری، سرانجامی نیک یافت و به جمع یاران شهیدش پیوست.

بنا بر این گزارش "محمدجواد عشوری" جانباز ۷۰ درصد شهرستان لنگرود استان گیلان پس از تحمل سال‌ها رنج ناشی از جانبازی روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به کاروان شهدا ملحق شد.

 

پیکر این شهید گرانقدر امروز چهارشنبه 16 مهرماه، ساعت 10 صبح از سپاه ناحیه شهرستان لنگرود به سمت گلزار شهدای این شهرستان تشییع و در جوار دیگر همرزمانش به خاک سپرده خواهد شد.
شهید "عشوری"متولد سال 45 در منطقه عملیاتی فکه و بر اثر اصابت تیر مستقیم دشمن به پهلوی چپ و قطع نخاع از ناحیه کمر به درجه رفیع جانبازی نائل آمد.

انجمن جانبازان نخاعی با تسلیت ایام صفر و اربعین حسینی، شهادت جانباز مقاوم و صبور محمدجواد عشوری را به قاطبه ایثارگران کشور، مردم متدین و شهید پرور گیلان، جانبازان نخاعی و به ویژه خانواده مکرم این شهیدِسعید تسلیت عرض می نماید، علّو درجات واسعه الهی و همنشینی با ارباب شهیدان امام حسین علیه السلام را برای شهید عشوری عزیز و صبر و شکیبایی در این مصیبت را برای خانواده و بازماندگانش از درگاه حضرت احدیّت مسئلت می نماید.ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳