پیکر مطهر این جانباز شهید ساعت 11/30 صبح روز پنج شنبه 24 مهرماه تشییع و در جوار همرزمانش در قطعه 28 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران آرام گرفت.
 

«علی اکبر خزائی»، جانباز قطع نخاع گردنی، جانباز آسایشگاه توانبخشی امام خمینی (ره) امروز به شهدا پیوست.

به گزارش یاشهید، «علی اکبر خزائی»، جانبازقطع نخاع گردنی، جانباز اصالتا” کرمانشاهی آسایشگاه توانبخشی امام خمینی (ره) در بیمارستان مسیح دانشوری به شهدا پیوست.

جانباز علی اکبر خزائی، جانباز قطع نخاع گردنی به دلیل مشکلات قلبی و ریوی مدتی در بیمارستان رسول اکرم بستری بود.

وی پس از مدتی به بیماری کرونا مبتلا شده و به بیمارستان مسیح دانشوری منتقل شد و بعد از مبارزه با این ویروی منحوس و پس از بیش از سه و نیم دهه تحمل سختی ها و مشکلات ناشی از مجروحیت و جانبازی در همین بیمارستان به یاران شهیدش پیوست.

این گزارش حاکیست : پیکر مطهر این جانباز شهید ساعت 11/30 صبح روز پنج شنبه 24 مهرماه تشییع و در جوار همرزمانش در قطعه 28 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران آرام گرفت.

انجمن جانبازان نخاعی شهادت این اسوه صبر، ایثار و مقاومت" علی اکبر خزایی" در آستانه 28 صفر ایام رحلت جانسوز پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی و همینطور امام رضا علیهم السلام را به محضر بزرگ جانباز انقلاب، امام خامنه ای عزیز و عموم ملت غیور و شهید پرور ایران، به ویژه ایثارگران و جانبازان نخاعی و علی الخصوص به خانواده داغدار این شهیدِسعید تسلیت عرض می نماید، صبر و شکیبایی در غم از دست دادن چنین مرد مجاهدی را برای بازماندگان شهید خزایی و علوّ درجان الهی را برای ایشان از پیشگاه باری تعالی مسئلت می نماید.ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳