«منصور آب‌بر» از جانبازان نخاعی استان کرمان پس از عمری مجاهدت و تحمل سال‌ها ویلچرنشینی ناشی از مجروحیت‌های دوران دفاع مقدس به شهادت رسید...

جانباز نخاعی «منصور آب‌بر» از استان کرمان پس از عمری مجاهدت در راه آرمان های اسلام، انقلاب و کشور و تحمل سال‌ها ویلچرنشینی ناشی از مجروحیت‌های دوران دفاع مقدس به آرزوی دیرینه اش نائل و به شهادت رسید.
 
جانباز گرانقدر ۷۰ درصد «منصور آب‌بر» به خیل هم‌رزمان شهیدش پیوست
بنا بر این گزارش جانباز منصور آب‌بر از جانبازان نخاعی استان فارس در قالب نیروهای مردمی و بسیجی برای دفاع از تهاجم دشمن بعثی به جبهه های حق علیه باطل اعزام شد و در دی ماه سال 65 در منطقه سومار بر اثر آسیب ترکش مجروح و مدال پر افتخار جانبازی را بر گردن آویخت.
این شهیدِسعید سرانجام به علت بیماری روزگذشته در یکی از بیمارستان های کرمان به یاران شهیدش پیوست.
پیکر پاک این جانباز شهید امروز سه‌شنبه دوم دی‌ماه 99 از مقابل حسینیه ثارالله به ‌طرف گلزار مطهر شهدای کرمان تشییع و در گلزار شهدای، در جوار دیگر همرزمان شهیدش آرام خواهد گرفت.

 انجمن جانبازان نخاعی با ادای احترام به مقام شامخ تمامی شهدا و جانبازان نخاعی شهیدی که سالها صبورانه در راه انقلاب، اسلام و دفاع از میهن خویش مقاومت کردند و تا آخرین لحظه از زندگی پُر بار خویش بر اهدافشان پافشاری کردند، عروج شهیدی دیگر از استان کرمان جانباز نخاعی شهید «منصور آب بر» را به ساحت مقدس ولی عصر (عج) و عموم ایثارگران و جانبازان، جانبازان نخاعی کشور و به ویژه خانواده و بازماندگان این شهیدِ سعید تسلیت عرض می نماید، علّو درجات الهی برای شهید آب بر و صبر و شکیبایی در این مصیبت  برای خانواده شهید از درگاه احدیت مسئلت می نماید.ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳