انجمن جانبازان نخاعی این برخورد غیرانسانی و اخلاقی با جانباز نخاعی عزیز را به شدت محکوم نموده و تا جلب رضایت نامبرده موضوع را پیگیری خواهند نمود.

به دنبال هتک حرمت نسبت به یکی از جانبازان نخاعی در گلزارشهدای بهشت زهرای تهران، انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان ضمن تماس با برخی از مسئولین ذیربط برای پیگیری موضوع، این اقدام افراد خاطی را بشدت محکوم کرد و در این رابطه اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن، متن اطلاعیه به این شرح است:
 
بسمه تعالی
 بیانیه انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان به مناسبت تعرض به یکی از جانبازان عزیز نخاعی

 به اطلاع جامعه معظم ایثارگری، مسولین محترم فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، پلیس نیروی انتظامی ،ریاست و بازرسی گلزار شهدای بهشت زهرا(س) میرساند: با خبر شدیم که پنجشنبه گذشته مورخ ۱۴۰۰/۹/۱۹جانباز نخاعی گرامی اقای بهمن (علیرضا) تاج دولتی که به طور پیوسته از چندین سال قبل در شب های جمعه در مزار شهداء اقدام به تهیه و توزیع خیرات می‌کند، از سوی تعدادی از افراد موسسه فرهنگی شب های پر ستاره مورد تعرض قرار گرفته است.
 از آنجا که جانباز نخاعی به دلیل وضعیت خاص  قادر به حرکت نمی‌باشد، تعدادی از برگزار کنندگان مراسم چند ساعت قبل با ایجاد سد معبر مانع عبور ایشان تارسیدن به مقصد همیشگی او می‌شوند و با ایجاد مشاجره به صورت غیر قانونی پلاک خودرو ایشان را کنده و به ماشین آسیب می‌رسانند،سپس یکی دو نفر  هجوم برده اند قصد داشته اند ایشان را از خودرو بیرون کشیده و موجب آزار و واذیت شوند.
بعد از آن حادثه یک نفر از ایشان  وساطت کرده  و پس از حدود ۲  ساعت پلاک خودروی نامبرده را به  ایشان عودت می دهد.
مسولین فرهنگی و برگزار کنندگان مراسم تجلیل از شهدای گرانقدر که داعیه دار نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند باید ادای احترام،حفظ شان و منزلت وکرامت شهدای زنده، یادگاران قافله نورانی شهداء را برای خود و نیروهای تحت امرشان فریضه بدانند و حرمت نگه دارندتا شاهد چنین رفتارهای تلخ و درد آور نباشیم.
انجمن جانبازان نخاعی این برخورد غیرانسانی و اخلاقی با   جانباز نخاعی عزیز را  به شدت محکوم نموده و تا جلب رضایت نامبرده موضوع را پیگیری خواهند نمود.
روابط عمومی انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان
۱۴۰۰/۹/۲۰ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳