باخبر شدیم یکی از نمایندگان نابخرد مجلس شورای اسلامی (نماینده نجف آباد) با جمود فکری خود طرح ادغام بنیاد شهید و امور ایثارگران را با سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی در قالب وزارت ایثارگران و رفاه اجتماعی مطرح نموده است، با احترام به جامعه تحت پوشش دو مجموعه حمایتی از طراحان ادغام این دو سازمان با بنیاد شهید و امور ایثارگران که یک نهاد تکلیفی است چند سوال را مطرح می نماییم...

بسم الله و بالله و علی مله رسول الله
بیانیه انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان به مناسبت طرح نابخردانه یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی
( بنیاد شهید از همه بنیادها افضل است برای این که شهید از همه افراد افضل است.)
امام خمینی قدس سره
 ( فرض بنیاد شهید فرض حیات انقلاب است و با همین ایده هم باید به بنیاد شهید نگاه کنید.
دستگاه بنیاد شهید باید دستگاه عصمت و طهارت شناخته شود.

 بنیاد شهید یکی از برکات و نشانه‌های حقانیت انقلاب و امام رضوان الله تعالی علیه است.)

 مقام معظم رهبری

 ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر رئیسی
 رئیس محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر قالیباف
 رئیس محترم قوه قضاییه جناب آقای محسنی اژه‌ای
نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ایران

 باخبر شدیم یکی از نمایندگان نابخرد مجلس شورای اسلامی
(نماینده نجف آباد)با جمود فکری خود طرح ادغام بنیاد شهید و امور ایثارگران را با سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی در قالب وزارت ایثارگران و رفاه اجتماعی مطرح نموده است، با احترام به جامعه تحت پوشش دو مجموعه حمایتی از طراحان ادغام این دو سازمان با بنیاد شهید و امور ایثارگران که یک نهاد تکلیفی است چند سوال را مطرح می نماییم؛

 آیا طراحان طرح خود را در معرض نگاه حضرت امام خمینی ره و مقام معظم رهبری قرار داده و سنجیده اند؟
آیا فضیلت بنیاد و جامعه تحت پوشش آن را به‌عنوان حافظان اصلی نظام در ک کرده‌اند؟
 آیا سنخیتی بین اهداف و آرمان های بنیاد شهید و آن دو نهاد می‌بینند؟
 آیا جامعه تحت پوشش بنیاد که طلایه‌داران فرهنگ ایثار و شهادت هستند و نظام و مسئولین مدیون فداکاری آنها می باشند را شناخته اند؟
آیا بنیاد شهید را یک نهاد حمایتی می‌دانید یا نهادی ارزشی و انقلابی که علمدار ارزش‌هاو آرمان‌های حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری است؟

جامعه بزرگ و  عزتمند ایثارگران و خانواده های معظم شهیدان به شما اجازه چنین غلطی را خواهند داد ؟

تراوشات ذهنی چنین افرادی با جمود فکری در گذشته نیز وجود داشته که با قهر انقلابی جامعه ایثارگری منکوب شده اند.
 تنها عبارتی که برای چنین اوضاع اسف باری که این گونه افراد در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر در اندیشه رقم زدن آن هستند می توان به زبان آورد کلمه «استرجاع»است‌.

چنین تفکرات انحرافی هر از گاهی در میان برخی از ناآگاهان و عقب ماندگان از مسئولین تبلور و تظاهر می یابد که مایه ننگ نظام و مورد نفرین ایثارگران واقع می‌شوند.
انجمن جانبازان نخاعی ، قاطبه تشکل‌های ایثارگری و خانواده های معظم و معزز شهداء به جد درخواست دارند تا با چنین تفکرات قرون وسطایی برخورد نموده و اجازه بروز و ظهور چنین اندیشه‌های کثیف و ناپاک را ندهند .
ضمن آنکه سه سازمان مذکور به لحاظ جامعه تحت پوشش خود هیچ سنخیت و همخوانی با یکدیگر ندارند و هر کدام سازکار و مخاطب  خاص خود را دارند، ایثارگران، بنیاد شهید و امور ایثارگران را یک نهادی متعلق به خود دانسته و به احدی از افراد خود فروخته و معلوم الحال اجازه نمی دهند که درباره آنان تصمیم خود سرانه بگیرند .
چگونه است که در مجلسی که تعداد کثیری از نماینده گان محترم آن از جامعه بزرگ و ارزشمند ایثارگران هستند، نماینده ای نابخرد و ناآگاه  با سخنان سخیف خود و اندک افراد همسو با او جرأت و جسارت پیدا می‌کنند تراوشات ذهنی غلط و معیوب خود را اظهار نمایند و دیگران نیز سکوت اختیار کنند و کسی در دفاع از حرمت و شأن و منزلت و کرامت ایثارگران به یاوه گویی آنان پاسخ ندهند.
این فرد فریب خورده و ابله و هم پالگی های او بایستی رسماً از ایثارگران معذرت خواهی نموده و از اراجیف خود دست بردارند تا مورد خشم و غضب و ایثارگران قرار نگیرند.
 از مجلس انقلابی و مردمی و عصاره ملت درخواست داریم با تجدیدنظر در صلاحیت این فرد مقدمات اخراج او را از مجلس شورای اسلامی فراهم آورند.
 هم چنین از مردم شهید پرور حوزه انتخابی او تقاضا داریم با اقدام شجاعانه، انقلابی، اسلامی، ملی و انسانی خود از این نماینده منحرف تبری بجویند و توهین و جسارت او به جامعه بزرگ و ارزشمند ایثارگران را مورد بازخواست و تعقیب قرار دهند.
انجمن جانبازان نخاعی و تشکل‌های ایثارگری اعلام می دارند اگر یک بار دیگر چنین سخنانی از هر یک از نمایندگان یا مسئولین بیان شود علاوه بر برخورد قهرآمیز و انقلابی با آنها در محل های حساس حضور یافته و برای چنین افرادی تعیین  تکلیف خواهند نمود.
 روابط عمومی انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان
والسلام علی من اتبع الهدای


جانباز۷۰ می گوید:
بهمن ۱۱, ۱۴۰۰ | ۰۲:۰۰
طرم کاملا اشتباه و مورد تایید جامعه ایثارگری نمی باشدارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳