منبع مسابقه کتاب "دشمن شناسی" حاوی بیانات مقام معظم رهبری در باره لزوم شناخت دشمن خواهد بود که به صورت فایل پی دی اف در اختیار جانبازان و خانواده ها قرار خواهد گرفت.

با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، بر اساس برنامه سالیانه کمیته فرهنگی انجمن جانبازان نخاعی در برگزاری مسابقات غیرحضوری و پیامکی بین جانبازان معزز نخاعی و خانواده ایشان، امسال نیز کمیته فرهنگی انجمن، مسابقه پیامکی به مناسبت دهه فجر را برگزار می کند.
در همین رابطه اطلاعیه ای صادر شده است که توجه شما را به آن جلب می نماییم.:


بسمه تعالی
اطلاعیه برگزاری مسابقه پیامکی دهه فجر
کمیته فرهنگی انجمن جانبازان نخاعی مطابق روال هر ساله در نظر دارد در دهه مبارک فجر سال جاری مسابقه پیامکی برگزار نماید.
این مسابقه مختص جانبازان نخاعی و خانواده (همسر و فرزندان) آنها بوده و خانواده جانبازان نخاعی شهید و خانواده جانبازان مجرد نیز می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.
منبع مسابقه کتاب "دشمن شناسی" حاوی بیانات مقام معظم رهبری در باره لزوم شناخت دشمن خواهد بود که به صورت فایل پی دی اف در اختیار جانبازان و خانواده ها قرار خواهد گرفت.
این مسابقه از روز دوازدهم بهمن مصادف با اولین روز از ‏دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی آغاز و تا پایان دهه فجر ادامه خواهد داشت. در این مدت هر روز یک ‏سوال (جمعاً 10 سؤال در طول دهه فجر) علاوه بر انتشار در پیام رسان های اجتماعی، از طریق پیامک و با واسطه دبیران پیگیری ‏استانی برای جانبازان سراسر کشور ارسال میشود و افرادی که بتوانند حداقل به 8 سوال مسابقه پاسخ ‏صحیح داده و آن را به کمیته فرهنگی انجمن ارسال نمایند، در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.
از بین شرکت کنندگان حائز امتیاز لازم، بعد از دهه مبارک فجر قرعه کشی صورت گرفته و برندگان مسابقه مشخص و اطلاع رسانی مناسب انجام خواهد شد.
قرعه کشی مسابقه از بین جانبازان نخاعی، همسران و فرزندان ایشان که واجد شرایط شرکت در قرعه کشی باشند، انجام شده و به 40 نفر از برندگان به هر کدام معادل یک کارت هدیه 300 هزار تومانی تقدیم میشود.
لازم الذکر است که همه اعضای خانواده جانبازان نخاعی می توانند در مسابقه شرکت کنند اما از هر خانواده حداکثر دو نفر در قرعه کشی برنده خواهند شد. بنابر این شرکت همه اعضای خانواده احتمال برنده شدن آنها را افزایش خواهد داد.
کسانی که مایل به شرکت در مسابقه پیامکی دهه مبارک فجر هستند لطفا ‏تقاضای خود را به همراه مشخصات و نسبت خویش با جانباز نخاعی به شماره 09338644910 پیامک نمایند.

نشانی گروه مسابقات فرهنگی جانبازان نخاعی:
در سروش:
https://sapp.ir/joingroup/2Jz7pWM09ukFwaYABvQH1IE3

در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AkT2uxW75ZdJvvBlqkdvzw

در واتساپ:
https://chat.whatsapp.com/IwSyJNIo5tx6BmH3ZrMF2jارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳