به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و یوم الله ۲۲ بهمن، انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان بیانیه ای را صادر نمود...

به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و یوم الله 22 بهمن، انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان بیانیه ای را صادر نمود.
 

بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت امام خمینی(ره):

22بهمن باید سرمشق ما باشد در طول زندگی و برای نسل های آینده.

22 بهمن‌ ماه‌ روزی‌ که‌ حکومت نکبت‌ بار 2500 ساله‌ سلطنت‌ ستم شاهی‌ در کشور ایران‌ ساقط شد و بانگ‌ الله‌ اکبر و پرچم‌ توحید  بر فراز سرزمین‌ اسلامی‌ ایران‌ به اهتزار در آمد و بساط‌ غارتگری‌ بیگانگان‌ از ایران‌ بر چیده‌ شد.
پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک خیزش و خروش ارزشی، مبدا همه تحولات بنیادین در ایران وکشورهای اسلامی بود، که سبب تغییرات اساسی در نحوه اداره امور گردیده است.
سپاس خداوندی را که به ملت بزرگ ایران نعمت هدایت بخشید و آنان را به امامی هم چون روح الله (ره) مفتخر نمود و از آغاز نهضت اسلامی در اطاعت او و بعد از اایشان به پیروی از خلف صالحش امام خامنه ای (مد ظلّه العالی) به پا خاستند و با رهبریت الهی ولی فقیه از گردنه  فتنه های گونا گون و ورطه های مهلک  استکبارجهانی که هر کدام برای سقوط یک نظام کافی بود، به اذن الله گذشتند .

ظهورانقلاب اسلامی، فجر بیداری مسلمانان و مستضعفان علیه حکومت‌های فرعونی در سراسر جهان بود تا آنجا که هم اکنون پس از گذشت بیش از چهار دهه از پیروزی انقلاب، شاهد رویش جوانه‌های مبارزه وبیداری اسلامی و حماسه در برخی کشورهای اسلامی هستیم که از نتایج انقلاب اسلامی ایران می‌باشد .
سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به یاد روزهای خون بار بهمن ماه 57 در حالی ارج می‌نهیم که از یک سو نتایج وصف ناپذیر این انقلاب مردمی روز به روزدر مقاومت مردم فلسطین ، لبنان  ویمن وجریانهای انقلابی در کشور های اسلامی وضعف سران خود فروخته کشورهای مرتجع منطقه  آشکارتر می‌شود واز سوی دیگر دشمنی قدرتهای سلطه طلب وشیطانی جهان از جمله آمریکای جنایتکار شکل پیچیده تری پیدا کرده است.
پیشرفتهای چشمگیرعلمی و دفاعی  کشوراسلامی ایران باعث شده است که آمریکای جنایتکار به بهانه ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته ای  فشارها و تحریمهای غیر قانونی را بر نظام اسلامی تحمیل نماید و  بکوشد  بااین حربه مردم مقاوم و مسلمان کشورمان را به تسلیم وادار کند، که بر همه مسئولان نظام است که با اجرای کامل شعار " تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"  باردیگر دشمن را در این نبرد نیز خلع سلاح و نا امید گرداند.
بدینو سیله انجمن جانبازان نخاعی از ملت بزرگوار ایران اسلامی خصوصا خانواده های معظم  شهداء ،ایثارگر وجانباز دعوت می نماید، برا ی نمایش قدرت کشور بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا(عج) به دشمنان قسم خورده انقلاب  و دمیدن روح مقاومت و پایداری به سایر ملل مسلمان و تاکید بر تحقق  آرمانهای بلند امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری حضرت آیه الله امام خامنه ای (مد ظله العاالی) مانند عدالت درجهات اجتماعی و اقتصادی و سیاسی با وحدت و یک پارچگی دوشادوش یکدیگر ذیل رهنمو دهای معظم له ، در یوم الله 22 بهمن هر چه با شکو هتر شرکت نمایند.
  انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان
بهمن 1400ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳