انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان اعیاد شعبانیه و میلاد سه نور خاندان ولایت و امامت را به مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و امت ایران اسلامی و خانوداه های جانبازان و ایثارگران تبریک عرض می نماید.

همزمان با فرارسیدن ماه شعبان المعظم، ولادت باسعادت حضرات معصوم، امام حسین، امام زین العابدین و حضرت ابوالفضل علیهم السلام، انجمن جانبازان نخاعی با تبریک حلول این ایام خجسته، به پاسداران انقلاب اسلامی، روز جانباز را که مصادف با چهارم شعبان، سالروز میلاد حضرت عباس علیه السلام است را به همه جانبازان، به ویژه جانبازان نخاعی تبریک گفته است.

متن بیانیه به این شرح است:

بسمه تعالی
بیانیه انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان به مناسبت سالروزمیلاد امام حسین، حضرت ابوالفضل العباس وامام زین العابدین (علیهم السلام) و روز پاسدار.

امشب زمین و آسمان گردیده پر شور و شعف

امشب تمام عرشیان بهر زیارت بسته صف

امشب که عیدی میدهد بر عاشقان شاه نجف

امشب تو مستی کن و دل را بری کن از اسف


سالروزمیلاد سراسرنورو با سعادت حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) و روز پاسدار و فرخنده زاد روز حضرت ابوالفضل‌العباس (ع)، علمدار دشت نینوا ، میلاد امام زین العابدین(ع) و روز جانباز را به یکایک پاسداران و جانبازان غیور انقلاب اسلامی و همچنین رزمندگان اسلام و پیشکسوتان دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
ملت ایران گواهی می‌دهد پاسداران، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب، رسالت خطیر خود را در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های متعالی انقلاب و نظام اسلامی و فداکاری در صیانت از استقلال و تمامیت ارضی و امنیت ملی کشور و سرافرازی میهن اسلامی به درستی انجام داده اند و با درس‌آموزی از مکتب سید و سالار شهیدان حسین بن علی (ع) و با بصیرت و هوشمندی توطئه‌های شیطانی جبهه دشمن به‌ ویژه رژیم بحران‌ساز و تروریست آمریکا را در طول انقلاب  خنثی و با شکست‌های خفت باری مواجه ساخته‌اند.
در این میان، کارنامه سپاه پاسداران دلاور و غیرتمند انقلاب اسلامی الهام‌بخش و تجلی عظمت و تجربه ملت ایران بوده و در سرلوحه آن مقاومت، بصیرت و بالندگی برترین فرزندان این سرزمین می‌درخشد و هر انسان مجاهد و شیفته عدالت، معنویت و آزادگی را مجذوب خود می‌سازد.
پاسداران همواره انقلابی زیسته و انقلابی ماندن را راهبرد سرلوحه زندگی خود قرارداده اند و با ایمان و عمل انقلابی و هوشمندی مثال‌زدنی در تمامی زمان‌ها و مکان‌ها با الگو گرفتن ازمنویات و رهنمودهای امامین انقلاب اسلامی هیچ‌گاه اجازه نداده‌اند هویت انقلابی و معنوی آنان از مسیر راستین حق و حقیقت منحرف شود و آسیب ببیند و به فضل الهی از این پس هم در خط دفاع از انقلاب و پاسخ به نیازهای مردم و کشور استوار خواهند بود.
انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان  اعیاد شعبانیه و میلاد سه نور خاندان ولایت و امامت را  به مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)  و امت ایران اسلامی و خانوداه های جانبازان و ایثارگران تبریک عرض می نماید.

انجمن جانبازان نخاعی ایرانیانارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳