انجمن جانبازان نخاعی به مناسبت روز میلاد حضرت ابوالفضل علیه السلام در ناریخ شانزده اسفند ۱۴۰۰ مراسم جشنی در دهکده نشاط ولیعصر(عج) برگزار نمود. در این مراسم حدود ۳۲۰ نفر از جانبازان و نخاعی همراه خانواده های خود حضور داشتند.

انجمن جانبازان نخاعی به مناسبت روز میلاد حضرت ابوالفضل علیه السلام در ناریخ شانزده اسفند ۱۴۰۰ مراسم جشنی در دهکده نشاط ولیعصر(عج) برگزار نمود.

در این مراسم حدود ۳۲۰ نفر از جانبازان و نخاعی همراه خانواده های خود حضور داشتند.

هم چنین این مراسم به حضور همسران جانبازان نخاعی شهید مزین بود.
ونیز مهمانان این مراسم عبارت بودند از آقایان برزگر محمدی مشاور رئیس بنیاد در امور جامعه هدف، آقای مجتهد مشاور حقوقی رئیس بنیاد، آقای امانی مدیر عامل موسسه ایثار، آقای مهری رئیس تشکلها و دانش پژوهان شاهد و ایثارگر، آقای مستجاد حسینی مدیر سیاحتی و ادردویی معاونت فرهنگی.

مراسم با تلاوت قرآن کریم آغاز و با خوش آمد گویی مدیرعامل انجمن جانبازان نخاعی برادر اسرافیلی ادامه یافت.
سپس نماینده محترم نماینده ولی فقیه حجت الاسلام شکری در بنیاد شهید و امور ایثارگران سخنانی را در شأن و منزلت جانبازان و ایثارگران بیان فرمودند.
سپس مسابقات هیجان انگیز بین کودکان زیر ده سال برگزار گردید و جوایزی اهدا شد.

پس از آن توسط نماینده ولی فقیه و مشاور ریاست بنیاد در امور جانبازان جناب آقای پر کره از همسران جانبازان نخاعی شهید تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
در ادامه مراسم برنامه شعبده بازی برگزار گردید.
و در پایان گروه هم خوانی و مداحی استان قدس رضوی به اجرای مدیحه سرایی پرداخته و با دور گردانی پرچم آستان قدس رضوی، حضار پرچم را تلمس نموده و با تبرک جستن از ان تجربه زیارت حضرت رضا(ع) را تجدید خاطره کردند.

 

 ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳