جانباز سید ناصر الدین صفویه، در سال ۱۳۳۸ به دنیا آمد ودر سن بیست و سه سالگی، خرداد سال ۶۱ در جریان عملیات آزادسازی خرمشهر دچار جراحت از ناحیه ستون فقرات شد و به افتخار جانبازی نائل شده بود

جانبارنخاعی "سیدناصر الدین صفوییه"پس از سال ها مجاهدت و تلاش در جهت انتقال فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس و همینطور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان کشور، شب گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به یاران و همرزمان شهیدش پیوست.

بنا براین گزارش قرار است مراسم تشییع و تدفین جانباز شهید سیدناصرالدین صفویه، فردا چهارشنبه 25 اسفندماه برگزار شود که به محض دریافت اطلاعات بیشتری در مورد این شهیدِسعید و جزئیات برنامه تشییع وی، اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

جانباز سید ناصر الدین صفویه، در سال 1338 به دنیا آمد ودر سن بیست و سه سالگی، خرداد سال 61 در جریان عملیات آزادسازی خرمشهر دچار جراحت از ناحیه ستون فقرات شد و به افتخار جانبازی نائل شده بود. که بالاخره به علت عوارض ناشی از مجروحیت شب گذشته به ارزوی دیرینه اش رسید و شربت شهادت را نوشید.

شهید سید ناصر الدین صفویه رئیس اداره بازاریابی و بازرگانی شرکت فرودگاه‌های کشور بود و به خاطر ویژگی های کاری و موفقیت اداری، بارها مورد تقدیر مدیران شرکت فرودگاههای کشور قرار گرفته بود.

 

 ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳