شهید سرافراز علی اکبر کبیری مصداق رزمنده بسیجی و مؤمنی بود که بر عهد خود وفادار ماند و سال‌ها با مجاهدت در راه ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و جانبازی و در انتظار شهادت ماندن، عاقبت به آرزوی دیرینه اش رسید و به کاروان شهیدان ملحق شد.

یکی دیگر از جانبازان صبور و مقاوم نخاعی از خطه استان شهید پرور قزوین دعوت حق را لبیک گفت و به شهادت رسید.

جانباز قطع نخاع "حاج علی اکبر کبیری"، از جانباز ۷۰ درصدی قطع نخاعی استان قزوین  پس از 37 سال تحمل دوری از همرزمان شهیدش عصر روز گذشته به همرزمان شهیدش پیوست.

بنا بر این گزارش شهید سرافراز  علی اکبر کبیری مصداق رزمنده بسیجی و مؤمنی بود که بر عهد خود وفادار ماند و سال‌ها با مجاهدت در راه ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و جانبازی و در انتظار شهادت ماندن، عاقبت به آرزوی دیرینه اش رسید و به کاروان شهیدان ملحق شد.

مراسم تشییع و تدفین این شهیدِسعید، امروز سه شنبه 26 فروردین ماه انجام خواهد شد و در جوار دیگر شهیدان مدفون در امامزاده حسین (ع) قزوین به خاک سپرده خواهد شد.


 

 انجمن جانبازان نخاعی با اظهار تاسف از فقدان چنین سرمایه های ارزشمندی که سالها با مرارت و سختی، ایستاده زندگی می کنند و با معرفت بالا، ارزش جانبازی و ایثار را پاس می دارند و مشتاقانه به یاران شهیدشان می پیوندند، عروج شهید بزرگوار حاج علی اکبر کبیری را به جامعه ایثارگر و جانبازان نخاعی کشور و خاندان آن بزرگوار تسلیت عرض می نماید و ضمن دعا برای آمرزش ایشان از درگاه پروردگار متعال، برای خانواده این شهید عزیز صبر آرزو می کند.

 

 ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳