هرچند خطای یک مامور متخلف را نمی پذیریم، لکن همیشه قدردان زحمات، رشادت ها و خدمات پرسنل فداکار نیروهای انتظامی در همه عرصه‌ها و پاسداری از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشیم.

بسم الله الرحمن الرحیم
به استحضار ملت شریف ایران و ایثارگران معزز، به ویژه جانبازان مکرم نخاعی کشور و استان مازندران می رساند، به دنبال هتک حرمت و اهانت به یکی از جانبازان نخاعی بابلسر از سوی یکی از مامورین خاطی نیروی انتظامی و جریحه دار شدن احساسات مردم و ایثارگران، مدیرعامل انجمن جانبازان نخاعی در نامه ای ضمن پیگیری مجدانه این اتفاق، اهم موارد پیگیری شده و در دست اقدام انجمن جانبازان نخاعی در خصوص موضوع فوق را جهت اطلاع عموم عزیزان اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی انجمن جانبازان نخاعی، متن نامه حسین اسرافیلی به این شرح است.

بسمه تعالی
با عرض سلام و احترام خدمت جانبازان نخاعی و ایثارگران
به استحضار میرساند با توجه به کسالتی داشتم با تاخیر روز دوشنبه بعد از ظهراز طریق آقای گل محمدی «عضو هیئت مدیره» از موضوع جانباز نخاعی آقای "هانی آقاجانی" مطلع شدم با وی تماس گرفتم و ایشان بنده را در جریان اتفاقات گذشته و دیروز قرار دادند. به ایشان عرض شد به نمایندگی از ایشان از طرف انجمن جانبازان نخاعی کشور پیگیر موضوع خواهیم بو، لذا تاشب پیگیری ها ادامه داشت.
* با کشیک دفتر فرماندهی ناجا تماس گرفته شد.
* با رییس اداره ایثارگران ناجا تماس گرفته شد.
* با مدیرو نماینده انجمن استان مازندران آقای غفاری تماس گرفته شد که موضوع را پیگیری نمایند و ایشان نیز ضمن تماس با استاندار، پیگیر موضوع شدند و پیگیری های استانی را همچنان ادامه خواهند داد.
* از فرماندار شهرستان بابلسر موضوع پیگیری شد.
* موضوع از فرماندهی ناجا در استان و شهرستان بابلسر و همچنین از طریق رییس ایثارگران ناجا پیگیری شد.
* ریاست عالی بنیاد برادر ارجمند آقای مهندس اوحدی با جانباز آقای آقاجانی تماس گرفته و از ایشان دلجویی کردند و مدیر کل بنیاد استان را مأمور پیگیری موضوع نمودند، ازدغدغه ها و زحمات ایشان تشکر و قدردانی می‌نماییم.
* شیب توسط شهرداری بابلسر زده شد.
* مامور خاطی ناجا بازداشت شد.

* از فرماندهی محترم نیروی انتظامی برادر ارجمند آقای سردار اشتری هم موضوع در حال پیگیری، احقاق حق، رعایت شأن و منزلت جانبازان انجام خواهد شد.
* پیگیرها ان شاالله ادامه دارد.

در پایان اعلام می دارد هرچند خطای یک مامور متخلف را نمی پذیریم، لکن همیشه قدردان زحمات، رشادت ها و خدمات پرسنل فداکار نیروهای انتظامی در همه عرصه‌ها و پاسداری از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشیم.
 به جایگاه معنوی و الهی شهیدانشان سر تعظیم فرود می‌آوریم.
حسین اسرافیلی
مدیرعامل انجمن جانبازان نخاعی کشور
۱۴۰۰/۱/۲۳ارسال نظر
info@ajnokhaei.ir
نحوه ارتباط با :    ۰۲۱ - ۲۲۴۱۵۹۳۳